Zapraszam na spotkanie online z red. Magdaleną Kędzierską-Zaporowską

 

Z redaktorką antologii "A na niebie blask od gwiazd" Magdaleną Kędzierską-Zaporowską porozmawiam o fenomenie literatury świątecznej, o opowieściach z wiary", a także zajrzymy za kulisy pracy redaktora w wydawnictwie. Nasze spotkanie odbędzie się w nadchodzącą mikołajkową środę 😀


Całą rozmowę obejrzycie na stronie Wydawnictwa eSPe oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Autorki “Opowieści z wiary” (Agopsowicz Beata, Czerwińska Renata, Kaszubowska Daria, Lis Małgorzata, Litwinko Emilia, Mikutel Magdalena, Przeździk Natalia, Targosz Katarzyna) – wyjątkowych historii, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością – w gwiazdkowym prezencie dla wszystkich czytelników przygotowały zbiór niezwykłych opowiadań inspirowanych czasem adwentowego oczekiwania i tajemnicą Bożego Narodzenia.

Wśród połyskujących dekoracji, świątecznych reklam i płynących zewsząd przebojów z dzwoneczkami odnalazły i zebrały okruchy prawdy o tym, że w wigilijną noc Bóg rodzi się w ludzkich w sercach, szczególnie tych poszukujących miłości, samotnych, zranionych, wątpiących i nieszczęśliwych. Ta wyjątkowa antologia to zbiór wzruszających opowiadań, których bohaterowie, choć znajdują się w różnych częściach Polski i mają różne historie życia, w nowinie o Bożym Narodzeniu odnajdują tę samą zapowiedź wielkiej miłości, która trwa dłużej niż świąteczna atmosfera i daje więcej radości niż najpiękniejszy prezent pod choinką.

Przyjmijcie od nas ten przepiękny literacki podarunek i zanurzcie się w lekturze opowieści, które pozostaną w waszych sercach nie tylko w czasie świąt!


Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu!

11 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger