Zapraszam na spotkanie autorskie online z Moniką Ligą | #PrologLive

 

O niełatwym połączeniu kryminału i romansu, o złu, które potrafi przybrać maskę niewinności, o okładkach wywołujących dreszcze na całym ciele i o najostrzejszej serii w swoim dorobku literackim z Moniką Ligą porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀⚫ Marcel i Natasza wyjeżdżają na urlop, by zrzucić ciężar ostatnich, trudnych tygodni. Daleko od domu pragną skupić się na dziewczynkach oraz sprawdzić siłę wzajemnej fascynacji. Gotowi na to, co przyniesie im los, korzystają z uroków beztroski.

⚫ Zuza nie ma łatwego życia. Patologiczna rodzina to bowiem jej codzienność, podobnie jak ból, który sama sobie zadaje, aby poczuć chwilowe ukojenie. Gdy jej przyjaciółka znika bez wieści, dziewczyna nie widzi celu w swojej dalszej egzystencji. Przed podjęciem nieodwracalnej decyzji, kontaktuje się jednak z telefonem zaufania, dzięki czemu poznaje Olafa. W życiu Zuzy tym samym pojawia się mała iskierka nadziei, jednak bohaterka nie spodziewa się, że zło potrafi zakładać różnorakie maski.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu? 😀

4 komentarze:

 1. Okładka jest mocna! Czekam na spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli nie zapomnę to chętnie dołączę do spotkania :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że jest na co czekać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger