Zapraszam na spotkanie autorskie online z Gosią Lisińską | #PrologLive

 

O licealnych czasach i nauczycielach mających wpływ na późniejsze życie uczniów, o pluszowych misiach, o tym, jak napisać dobrą komedię romantyczną z wątkiem kryminalnym i o zabawnych dialogach z Gosią Lisińską porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📔 Ewa dobiega czterdziestki, jest nauczycielką i pewnego dnia otrzymuje zaproszenie na zjazd absolwentów. Początkowo nie zamierza z niego skorzystać, ale na przekór wszystkiemu postanawia jednak ostatecznie rozprawić się z przeszłością, która zostawiła ją ze złamanym sercem. Pełna odwagi i determinacji wyrusza do swojego liceum, aby zmierzyć się z nieszczęśliwą miłością.

👮‍♂️ Na zjeździe spotyka swojego dawnego ucznia, a obecnie policjanta, a sama impreza zmierza w zupełnie niespodziewanym kierunku.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

5 komentarzy:

 1. Książka nawet mnie ciekawi. Rozmowy też chętnie wysłucham :). Szkolne klimaty, przeszłość do której czasem się wraca ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę mam w planach przeczytać, więc w spotkaniu chętnie wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 4. O książce nie słyszałam, więc chętnie posłucham rozmowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za zaproszenie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger