Zapraszam na spotkanie autorskie online z Adrianną Trzepiotą | #PrologLive

 

O świecie guseł, przesądów i prastarych wierzeń, o wyzwaniach w pisaniu książki, w której świat magiczny przenika się z tym ziemskim, o tym, czy słowa mają moc przemiany i o sile kobiet, budującej nasz świat z Adrianną Trzepiotą porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📙 Traszka, Bachira i Tove to trzy siostry wychowywane przez babcię w mazurskim lesie, które pomimo identycznego wyglądu, znacznie się od siebie różnią. Każda z nich posiada bowiem niepowtarzalny dar. Traszka rozumie mowę zwierząt, Bachira potrafi dokonać fizycznej przemiany, a Tove kroczy śladem swoich przodkiń i zostaje piastunką kości.

🟠 Spokój sióstr zostaje przerwany, gdy w życie jednej z nich wkracza miłość do mężczyzny, niosąca ze sobą ból i rozczarowanie. Sytuację pogarsza także zbliżająca się zbójecka szajka, zabijająca w bestialski sposób kobiety podejrzewane o paranie się czarami.


Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie 😀


3 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger