Zapraszam na spotkanie autorskie z Aleksandrą Świderską | #PrologLive

 

O burzowym Wrocławiu, o życiu w zgodzie ze sobą, o trudnej miłości, o tym, czy po burzy zawsze wychodzi słońce, o podtytułach w seriach i o tworzeniu scen erotycznych z Aleksandrą Świderską porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Konrad Gronczewski postanawia wyjechać z Wrocławia, gdyż poczucie winy wywołane ostatnimi wydarzeniami w jego życiu nie daje mu spokoju. Mężczyzna pragnie wyśledzić seryjną morderczynię, która tak mocno wpłynęła na jego obecną egzystencję. Podczas poszukiwań psychopatki zdaje sobie sprawę z tego, że uczucie do mężczyzny, którego zamierza chronić za wszelką cenę, jest najważniejsze.

🟣 W tym samym czasie, Adam Aleksandrowicz kończy rehabilitację i wraca do zawodowych obowiązków. Nie spodziewa się, że nowe śledztwo dotyczące brutalnego morderstwa trans-dziewczyny ponownie splecie jego losy z Konradem Gronczewskim.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

4 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger