Zapraszam na spotkanie autorskie online z Moniką Sobień-Górską i Tomaszem Grodzkim | #PrologLive

 

O nieoczywistym duecie, o zakamuflowanych bohaterach, o szaleństwie mającym wpływ na losy miliardów ludzi, o wyzwaniach współczesnej medycyny i o przepisie na wciągający thriller medyczny z Tomaszem Grodzkim i Moniką Sobień-Górską porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Mielofibroza to dość niespotykana choroba powodująca zwłóknienie szpiku kostnego i w konsekwencji śmierć, na którą zapada pięciu uznanych chirurgów klatki piersiowej pracujących w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że wszyscy ci lekarze mieli kontakt z laboratoryjnymi szczurami sprowadzanymi z Chin. Gdy dodatkowo jeden z nich zostaje porwany, pozostali próbują zrozumieć sytuację, w jakiej się znaleźli.

🟣 Z każdym nowym tropem, sprawa zaczyna robić się coraz bardziej niebezpieczna, a słowem kluczem do poznania jej jądra jest depopulacja, jaką próbuje zapoczątkować pewien mnich pałający żądzą zemsty w połączeniu z azjatyckimi miliarderami.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


4 komentarze:

 1. wow to napewno będzie ciekawa rozmowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozmowa na pewno będzie ciekawa, ale Ja tego typu książek raczej nie czytam, pozdrawiam. Może w przyszłości dam Wiolu szansę :-)) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka wzbudziła moje zainteresowanie, więc rozmowę chętnie posłucham.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta książka może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger