Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anetą Krasińską | #PrologLive

 

O obozie Stutthof, o miłości w czasie wojny, o emocjonalnym rollercoasterze, jakim jest Trylogia gdańska, o hańbiącej tajemnicy i o tym, jak podołać wyzwaniu pod postacią pisania powieści z wielką historią w tle z Anetą Krasińską porozmawiam w nadchodzący czwartek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘Zima 1940 r. jest wyjątkowo mroźna, co pogarsza jeszcze bardziej trudną rzeczywistość żołnierzy i ludności cywilnej. Więźniowie przebywający w obozie Stutthof próbują przetrwać każdy dzień swojej niewoli, choć trudno w tak ciężkich warunkach wykrzesać nawet iskierkę nadziei. Okrutna wojenna rzeczywistość zdaje się bowiem nie mieć swojego kresu...

❄️Niemka Nela Meyer uparcie wypatruje przez okno ambulatorium w Stutthof swojego ukochanego Iwa, łudząc się, że zdoła go ocalić od śmierci. Pewnego dnia zaczynają ujadać psy, a przez bramę obozu wprowadzeni zostają nowi jeńcy.


Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀


7 komentarzy:

 1. Czytałem I tom "Nauczycielki z getta". Pozdrawiam i życzę miłego spotkania .

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zapoznam się z książką tej autorki :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi zachęcająco ! Wiolu ! Dziś zobaczyłam Ciebie na ekranie telewizora !!! Bardzo się ucieszyłam, że nadal dążysz do spełnienia marzenia o rekordzie !!! Świetny występ i ta książka...od Mroza ! W telewizji to mają sztuczki - ha ha ha !!! Trzymam kciuki za spełnienie marzenia :))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno wezmę udział w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie obejrzę powtórkę spotkania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger