Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anną Stryjewską i Blanką Heublein | #PrologLive

 

O trudach emigranckiej rzeczywistości, o barwnych latach 90. XX wieku, o codzienności w Kanadzie, o historii pisanej przez życie i o tworzeniu powieściowych sag z Anną Stryjewską, autorką sagi „Klonowego Liścia” oraz Blanką Heublein, bohaterką książki, porozmawiam w najbliższą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📕Lata 90. XX wieku. Rodzina Ostrowskich w końcu po wielu latach tułaczki, postanawia zamieszkać na stałe w małym miasteczku w Kanadzie. Do Aliny uśmiecha się szczęście, bo dzięki zatrudnieniu w fabryce Chryslera, może wziąć kredyt i kupić własny dom. Ekonomiczna stabilizacja i obecność najbliższych obok siebie nie wystarczają jednak Antoniemu, który nie może odnaleźć się w życiu na obczyźnie. Mężczyzna swoją frustrację topi w alkoholu, tęskniąc za ojczyzną i pozostawioną tam matką oraz przyjaciółmi.

🌍Alina i Antoni próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się w ich nowym miejscu na Ziemi. Nie ułatwia im tego decyzja najstarszej córki, która postanawia wrócić do Europy.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


6 komentarzy:

 1. Tradycyjnie dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się ciekawe to wszystko.

  Zdecydowanie tak. Możliwość przewidzenia przyszłości jest nie lada gratką. Chociaż część takich przewidywań się sprawdziło.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwie wspaniałe kobiety. Na pewno będę brała udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger