Ostatnie powitanie pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

"Ostatnie powitanie" to nowa propozycja Daniela Radziejewskiego, o której autor pisze tak: "jest inna pod wieloma względami, najtrudniejsza, a zarazem najbardziej mi bliska powieść, jaką dotychczas napisałem". Książka swoją premierę będzie miała już 20 września, a Subiektywnie o książkach patronuje jej medialnie. 


Czasem ten, który wydaje się wrogiem, okazuje się jedynym ratunkiem

Czesia Radziejewska ciężko choruje. Lekarze robią wszystko, by ją uratować, ale wkrótce okazuje się, że wyniszczająca choroba nie jest jedynym zagrożeniem dla jej życia. Szajka bezwzględnych bandytów pod wodzą zagadkowej postaci o pseudonimie Ojciec dokonuje próby porwania kobiety. Mąż Czesi, Feliks, pomaga jej w ucieczce i razem znajdują schronienie w domu na peryferiach miasta. 

Nowo poznany sąsiad, Mel, oferuje Radziejewskiej pomoc w postaci tajemniczych zabiegów medycyny alternatywnej.  Parą małżonków targają wątpliwości, lecz rosnące zagrożenie ze strony przestępców i pogarszający się stan zdrowia kobiety zmuszają ich do radykalnych kroków. 

W natłoku dramatycznych wydarzeń żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, że przeciwnik jest sprytniejszy niż mogłoby się wydawać, a ich los zmierza ku zakończeniu, którego nie sposób przewidzieć…


Daniel Radziejewski zapewnia, że "pod niepozorną okładką kryje się naprawdę nietuzinkowa fabuła".  I ja już mogę to potwierdzić, a niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej 😀

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger