Zapraszam na spotkanie autorskie online z Martą Kisiel | #PrologLive

 

O wznawianiu kultowego cyklu ukazującego przygody nietuzinkowej rodziny, o komizmie i absurdzie, o tym, dlaczego ciągnie nas do niezwykłości, o sile wyższej i o sile niższej oraz o zdaniach wielokrotnie złożonych z Martą Kisiel porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Konrad Romańczuk próbuje ogarnąć swoją nietuzinkową rzeczywistość. Rachunki bowiem nie zapłacą się same, a zgraja dożywotniaków, jaką ma na głowie, daje mu nieźle popalić. Pewnego dnia poznaje Pawła, który także posiada na stanie swojego anioła stróża. Bohater godzi się pomóc mężczyźnie, przygarniając na kilka tygodni owego nieziemskiego towarzysza.


Nowy mieszkaniec niestety nie zaskarbia sobie sympatii reszty domowników ze względu na dość ciężki charakter. W międzyczasie pojawia się także niespodziewany gość, który zostaje w domu na dłużej. Konrad próbuje w tym wszystkim jakoś przetrwać i nie oszaleć.

Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

7 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger