Zapraszam na spotkanie autorskie online z Iwoną Jaworską | #PrologLive

 

O szkockich przystojniakach, o motywie drugiej szansy, o tym, czy zemsta najlepiej smakuje po latach, o walce o siebie i oczekiwaniach innych, o pisaniu książkowych cykli i o pożegnaniach z ulubionymi bohaterami z Iwoną Jaworską porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Emmet Hamilton lubi prowokować, a nieokrzesana natura to jego drugie imię. Ten bezczelny i pewny siebie mężczyzna, a do tego przystojny i arogancki, nie zamierza poddawać się woli ojca i bierze życie we własne ręce. Megan Hartwell od lat żyje w cieniu przyszywanej siostry, starając się zaskarbić miłość swojej macochy. Jest grzeczną i poukładaną osobą, która tkwi w okowach własnych zasad, a do tego nigdy nie przeklina.

📘 Ich znajomość nie zaczyna się zbyt dobrze, więc gdy w wyniku nieprzewidzianego splotu okoliczności, okazuje się, że zostają zmuszeni zamieszkać w jednym domu, rozpoczyna się prawdziwe starcie dwóch żywiołów. Przeklęta posesja ostatecznie jednak rozdziela ich na lata, by niespodziewanie znowu połączyć ich losy.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


5 komentarzy:

  1. Na razie czytam coś innego, Facebooka rzadko sprawdzam Wiolu :-) .

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio brakuje mi czasu, by na żywo posłuchać rozmów, ale jak zwykle zachęcają do sięgnięcia po książki danego autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niewątpliwie był to dobrze spędzony czas.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger