Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anną Bałenkowską | #PrologLive

 

O samotności wynikającej z umiłowania sztuki, o słonecznej Walencji, o elitarnym świecie artystów, muzyków i kompozytorów, o twórczej ekstazie, o rytmie i melodii słów oraz o tym, czy komponowanie i pisanie mają ze sobą coś wspólnego z Anną Bałenkowską porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🎻 Rok 1968. Antoniusz Dobrowolski to młody i ambitny kompozytor, który całą swoją codzienność podporządkował tworzeniu. Po kolejnej zawodowej porażce, mężczyzna rezygnuje z marzeń i podejmuje dramatyczną decyzję. Tracąc kilka dni z życia, zyskuje szansę na sukces, któremu towarzyszy tajemnicza skrzypaczka.

🎻 Rok 2018. Roberto Bianchini to ceniony na całym świecie dyrygent, który chętnie korzysta z uroków swojej popularności i równie chętnie zdradza swoją żonę. Pewnego dnia otrzymuje niespodziewaną przesyłkę, w której znajduje rękopis starej partytury.

🎻 Tajemnicze nuty stają się preludium do wyprawy do Walencji śladem zapomnianego kompozytora. Ta podróż pokaże w pełni, ile warte są marzenia i co można poświęcić dla miłości.


Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀

4 komentarze:

 1. Będę czytała książkę, więc chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. O, a to spotkanie mnie bardzo ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej uda mi się dopiero obejrzeć powtórkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger