"Tylko od nas zależy, na jak długo poddajemy się przykrym doznaniom, jak na nie reagujemy, do czego nas one doprowadzą". Fragment książki "miłość. com 2 Trzech to tłum"

 

Wioletta zastanawia się, co zrobić, gdy kocha się zbyt mocno, co zrobić, gdy kocha zbyt mocno tylko ona... Za chwilę przeczytasz zwierzenia kobiety po czterdziestce, która uwikłana jednocześnie w trzy romanse próbuje odnaleźć odpowiedzi na pytania pojawiające się w relacjach damsko- męskich. Jak zbudować zdrowy związek, jak ważna jest akceptacja w związku… Poznasz również Roberta, przyjaciela głównej bohaterki, który podbił serca wielu czytelniczek pierwszej części miłość.com 1. Nieznajomy z sieci. To dzięki ich rozmowom, a często też ostrej wymianie zdań, poznajemy przykłady i opisy psychologicznych stanów kobiecego umysłu i męskiego punktu widzenia na realne lub wyimaginowane problemy istniejące pomiędzy kobietą a mężczyzną. To właśnie one są fundamentem pod relacje damsko męskie.


Do lektury książki "miłość. com 2 Trzech to tłum" zapraszam was razem z jej autorką Wiolettą Klinicką. Dzisiaj możecie przeczytać i posłuchać fragmentu tej powieści 😀

Książki z serii „miłość.com” to nie tylko książka romantyczna, to także próba wejrzenia w stan umysłu kobiety po czterdziestce, która poszukuje partnera. Przymierza mężczyzn do siebie niczym wykwintne stroje, oczekując, że znajdzie fason, który wydobędzie z niej wszystko, co najlepsze, który okiełzna jej namiętności. Zarówno pierwszą, jak i drugą cześć  kupicie w formie elektronicznej na stronie autorki - wiolettaklinicka.com, a także w formie ebooka i druku na życzenie na stronie księgarni Ridero.
Materiał został opublikowany w ramach współpracy z autorką.

9 komentarzy:

 1. Jeszcze się zastanowię nad lekturą Wiolu, na razie jednak inna tematyka u mnie, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie nie mam ochoty na tego typu lekturę, ale życzę autorce powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A dla mnie książka się podoba. Tylko, że wybrałabym wersję drukowaną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może sięgnę po drukowaną wersję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie historie, więc chętnie przeczytam. Fragment jest interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam z dużym zaciekawieniem. Rzeczywiście kilka fragmentów jakby było o mnie 😅

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger