miłość. com 2 Trzech to tłum Wioletty Klinickiej już w sprzedaży

 

Jej misją jest ożywienie w ludziach współczucia, troski i życzliwości. Nie tylko dla innych, ale w szczególności dla nich samych. Pokazuje na czym polega budowanie relacji. Zarówno z otaczającym nas światem jak i ze swoim wewnętrznym „ja”. Wioletta Klinicka zaprasza do przeczytania drugiego tomu miłość. com pt. "Trzech to tłum".


Wioletta zastanawia się, co zrobić, gdy kocha się zbyt mocno, co zrobić, gdy kocha zbyt mocno tylko ona.

UWAGA: TA KSIĄŻKA JEST NIEBEZPIECZNA! CZYTANA HISTORIA MOŻE OKAZAĆ SIĘ LUSTREM DLA TWOICH OSOBISTYCH I EMOCJONALNYCH PRZEŻYĆ, Z KTÓRYMI WŁAŚNIE TERAZ PRZYSZEDŁ CZAS SIĘ ZMIERZYĆ.

Za chwilę przeczytasz zwierzenia kobiety po czterdziestce, która uwikłana jednocześnie w trzy romanse próbuje odnaleźć odpowiedzi na pytania pojawiające się w relacjach damsko- męskich. Jak zbudować zdrowy związek, jak ważna jest akceptacja w związku…

Poznasz również Roberta, przyjaciela głównej bohaterki, który podbił serca wielu czytelniczek pierwszej części miłość.com 1. Nieznajomy z sieci. To dzięki ich rozmowom, a często też ostrej wymianie zdań, poznajemy przykłady i opisy psychologicznych stanów kobiecego umysłu i męskiego punktu widzenia na realne lub wyimaginowane problemy istniejące pomiędzy kobietą a mężczyzną. To właśnie one są fundamentem pod relacje damsko męskie.

POMIĘDZY DYWAGACJAMI BOHATERÓW NASZEJ HISTORII WPLĄTANA JEST AUTENTYCZNIE ROZBUDZAJĄCA UCZUCIA OPOWIEŚĆ PRZESUWAJĄCA GRANICE MORALNE WEDŁUG STANU I POTRZEB, W JAKICH DZIŚ, TERAZ! ZNAJDUJESZ SIĘ TY, CZYTELNIKU.

Czy żyjemy zbyt szybko, aby poświęcić się miłości?

Czy nauczeni jesteśmy tylko oczekiwać i brać, nic w zamian nie dając?

Czy któraś relacja głównej bohaterki jest prawdziwa?

A może każdy romans to tylko ucieczka przed pustką, rutyną życia i… samą sobą?

Kup książkę bo być może w niej ujrzysz odłamki swoich zagubionych uczuć i emocji a po odnalezieniu się w realnie odmalowanym świeci miłosnych związków przyznasz, że moja historia jest twoim przeżyciem, które pragniesz zrozumieć.


Książki z serii „miłość.com” to nie tylko książka romantyczna, to także próba wejrzenia w stan umysłu kobiety po czterdziestce, która poszukuje partnera. Przymierza mężczyzn do siebie niczym wykwintne stroje, oczekując, że znajdzie fason, który wydobędzie z niej wszystko, co najlepsze, który okiełzna jej namiętności. Zarówno pierwszą, jak i drugą cześć  kupicie w formie elektronicznej na stronie autorki - wiolettaklinicka.com, a także w formie ebooka i druku na życzenie na stronie księgarni Ridero. Jesteście zainteresowani poznaniem tej historii?Materiał został opublikowany w ramach współpracy z autorką.

13 komentarzy:

 1. Jestem jak najbardziej na tak, bohaterka zbliżona wiekowo do mnie. Tyle, że teraz Wiolu nie mam zbytniej ochoty na tego typu lektury. Pozdrowienia .

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nie w moim klimacie, ale nigdy nie wiadomo - może za jakiś czas zmienię zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie wiem, czy przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tym razem odpadam, nie moja bajka taka książka

  OdpowiedzUsuń
 5. Może polecę znajomej, która lubi podobne książki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak najbardziej tak. Jestem ciekawa tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny opis książki, naprawdę przyciąga uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że w wolnym czasie chętnie sięgnęłabym po tą książkę, ale najpierw musiałabym zaznajomić się z pierwszym tomem :D Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam wielką ochotę poznać tę serię 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Pewnie będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger