Zapraszam na spotkanie autorskie online z Agnieszką Jeż | #PrologLive

 

O wspólnym kochaniu i wspólnej walce z piekłem kobiet, o sensacji i skandalach dwudziestolecia międzywojennego, o sprawach kobiet, które rzadko trafiają na karty książek, o Irenie Krzywickiej – gorszycielce tamtych czasów, o różnych odcieniach miłości i o tym, dlaczego przeszłość zatacza koło z Agnieszką Jeż porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🟠 Irena nie może narzekać na swój los. Jako wykształcona kobieta wychowana w dobrobycie, spełnia się w szczęśliwym małżeństwie, poznaje uroki posiadania kochanka i doświadcza macierzyńskich uczuć.

🟠 Teresa nie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Doznając na co dzień biedy rodzinnego domu i stykając się z zacofaniem najbliższych, postanawia wywalczyć sobie lepszą przyszłość.

🟠 Dwudziestolecie międzywojenne i dwie kobiety – Irena Krzywicka i Teresa Kulebianka. Kobiety, których losy splatają się ze sobą, pokazując, że w życiu nie ma przypadków, a szczęście bywa bardzo ulotne.

Zapraszamy was bardzo gorąco na nasze spotkanie!

5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger