Zapraszam na spotkanie autorskie online z Jackiem Ostrowskim | #PrologLive

 

O jednej z najbardziej zagadkowych zbrodni w czasach PRL-u, o tworzeniu własnej interpretacji prawdziwych zdarzeń, o nietuzinkowej hybrydzie gatunkowej, jaką jest połączenie reportażu i thrillera oraz o pojęciu zabójcy wielokrotnego z Jackiem Ostrowskim porozmawiam już jutro. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📓 Minęło 13 lat od ostatniej, tajnej misji sowieckiego agenta Zbigniewa Pielacha. KGB jednak nie zapomina i tym razem bezlitosny morderca otrzymuje kolejne zadanie do wykonania. Mężczyzna ma porwać płocką lekarkę Stanisławę Krzemińską, którą miał już kiedyś okazję poznać.

📓 5 czerwca 1970 porwanie dochodzi do skutku, ale Pielach wykonując rozkazy swoich przełożonych, chce także ugrać coś dla siebie. Mężczyzna tonie w długach dlatego przyświeca mu dość prozaiczna motywacja pod postacią zarobienia większych pieniędzy. W pewnym momencie wydarzenia przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót.


Rezerwujcie sobie czas na nasze jutrzejsze spotkanie!


6 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To na pewno będzie bardzo ciekawie spotkanie. Chętnie wezmę w nim udział.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może uda mi się posłuchać. Życzę owocnego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie zapowiada się to spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem przekonana, że było ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger