Zapraszam na spotkanie autorskie online z Julią Brylewską | #PrologLive

 

O inności we współczesnym świecie, o strachu przed samotnością, o życiu w cieniu śmierci, o darze będącym jednocześnie przekleństwem, o duchach i wierze w ich istnienie oraz o literaturze young adult z Julią Brylewską porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Spotkanie odbędzie się na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u 😀


🌺 W małej mieścinie Fort Brook nic się nie ukryje. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego Destiny Young, uczennica lokalnego liceum, która do ukończenia szkoły pragnie pozostać niewidzialna dla dręczących ją rówieśników, a niegdyś przyjaciół. Wszystko to przez dar, jaki pozwala jej widzieć duchy, a nawet z nimi rozmawiać.

🌸 Pewnego dnia do Akademii Fort Brook dołącza nowy uczeń. Jest nim Nicholas Layne, który nie przejmuje się zasadami panującymi w liceum i od pierwszego dnia swojej bytności w placówce, zwraca uwagę na tajemniczą Destiny.

🥀 Ona jest potrzebna jemu, a on jej, a to oznacza nadchodzące problemy.


Zapraszamy was bardzo serdecznie na nasze spotkanie 😀


3 komentarze:

  1. Dziękuję za zaproszenie. Książka wydaje się być ciekawa. Znów odnajduję tutaj wątki , które są mi dość bliskie, pozdrawiam Wiolu :-) .

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam twórczości autorki, więc tym bardziej wezmę udział w spotkaniu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niewątpliwie to był dobrze spędzony czas.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger