"Wchodziłam w dorosłość w obcym kraju, nie zdając sobie sprawy, jaką przemianę przechodzę". Fragment książki "Emigrantka z torebką Louisa Vuittona"

 

Paryż oszałamia światłami, kusi nowymi możliwościami i mami obietnicą spełnienia marzeń. To także miejsce, w którym zderzają się różne światy, kultury i oczekiwania. Stolica Francji potrafi mieć wiele twarzy… Paryż omamił też Anię, która od dawna pragnie w nim zamieszkać. Po skończeniu studiów pakuje swoje ubrania i wyjeżdża do miasta nad Sekwaną, aby tam rozpocząć dorosłe życie. Dobrze płatna praca u bogatej rosyjskiej rodziny ma pozwolić dziewczynie na szybką realizację upragnionych celów. Jednak aby sprostać wymaganiom zatrudniających ją ludzi, musi nagiąć się do zasad, które kolidują z jej własnymi. Czy Ania odnajdzie się w nowej roli? Jak zmieni się sposób, w jaki postrzegała dotąd Paryż i jego mieszkańców? I jak zmieni się ona sama?


Do lektury książki "Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" zapraszam was razem z autorką. Dzisiaj możecie przeczytać fragment tej publikacji 😀


 
Żaden, nawet najlepszy przewodnik po Paryżu nie zaoferuje wam tyle, co ta, ponad 200-stronicowa książka wydana w formacie idealnie mieszczącym się do torebki, niekoniecznie tej od Louisa Vuittona. Fragment został opublikowany w ramach współpracy z autorką.

8 komentarzy:

 1. Raczej nie dla mnie, nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi bardzo zachęcająco. Myślę, że sporo mądrości życiowej można z tej książki wziąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie :).

  OdpowiedzUsuń
 4. to chyba książka dla mnie - lubię takie historie

  OdpowiedzUsuń
 5. To fakt, format tej książki jest naprawdę poręczny.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger