"Tamten film zakończy się definitywnie i być może rozpoczniesz nowy, ale czy lepszy?". Fragment książki "Zła"

 

Ma na imię Dominika i pochodzi znikąd. Jedyne, czego może być pewna, to że ma brata i że tylko razem uda im się przetrwać. Kiedy dziewczyna zmienia się w kobietę, postanawia zbudować imperium, które ma stać się bezpieczną przystanią dla niej i jej rodziny. Ale i tam docierają demony przeszłości, żądając wydania im jednej z jej córek. A Dominika czuje, że ta walka jest ponad jej siły… W tej pełnej popkulturowych nawiązań powieści ¬– która garściami czerpie z twórczości zespołu The Tiger Lillies – Alicja z Krainy Czarów spotyka na swej drodze postacie rodem z SinCity. Poznając koleje losu bohaterki, obserwujemy kalejdoskop ludzkich podłości, popędów, zbrodni, matactw i kłamstw. Czy by przetrwać w takim świecie, kobieta – matka, żona, córka, kochanka, przyjaciółka, bizneswoman – musi być ZŁA?


Do lektury książki "Zła" zapraszam was razem z jej autorem Jarosławem Derkowskim. Dzisiaj możecie przeczytać i posłuchać fragmentów tej powieści 😀Zanim powiesz, że jest zła, zastanów się, czy masz prawo oceniać jej życie? Audiobook "Złej" dostępny jest na Audiotece, a pozostałe formaty książki kupicie w dobrej cenie w księgarniach internetowych poniżej. 
Fragmenty zostały opublikowane w ramach współpracy z autorem.

10 komentarzy:

 1. Mocna literatura, ja teraz odchodzę od beletrystyki w ogóle, koncentrując się na czymś innym. Pozdrawiam Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka znajduje się na liście tych, które chcę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. O rety, całość wydaje się być konkretna i mocna.

  Mnie przeraża jeszcze bardziej to, że w części daję się pochłonąć temu zjawisku cofania się do kultury obrazkowej. Na szczęście poza przeglądaniem shortów na YT czytam książki jeszcze, oglądam jakieś programy popularnonaukowe, teleturnieje itp. Bez tego byłoby cienko.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Może kiedyś uda mi się przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się naprawdę mocno... i zaciekawiła mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. może się skuszę na lekturę tej książki...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta książka jest ciekawa pod względem poruszanej treści.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger