Zapraszam na spotkanie autorskie online z Christiną Larsson | #PrologLive

 

O fanatyzmie i religii, o tym, czy w każdym przestępstwie chodzi o władzę, o przepisie na zbudowanie zapadającej w pamięci kreacji policjantki, o tym, czy dobry tytuł pomaga i o wracaniu po latach do swoich książek z autorką serii o Ingrid Bergman – komisarz policji kryminalnej w Göteborgu, Christiną Larsson porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Naszą rozmowę będziecie mogli obejrzeć na moim fanpage'u i na stronie księgarni Legimi 😀


📕 Na ulicy Andra Långgatan w Göteborgu tej samej nocy zostają napadnięci dwaj mężczyźni. Jeden z nich, znany w internecie ekspert od rynków giełdowych, umiera w wyniku odniesionych obrażeń. Drugi, kantor z kościoła w Bankeryd, przeżywa napad, ale nie chce współpracować z policją. Śledztwo w tej sprawie wraz ze swoją grupą dochodzeniową, prowadzi komisarz policji kryminalnej Ingrid Bergman.

📕 Policjanci już w pierwszych godzinach swojego śledztwa, spotykają się z wieloma sprzecznymi informacjami. Okazuje się także, iż żadnego z mężczyzn nie okradziono i trudno odkryć, co tak naprawdę ich łączy. Ingrid Bergman i jej podwładni poświęcają cały swój czas na rozwiązanie tej sprawy, która rozwija się w zupełnie nieprzewidywalnym kierunku.

Znacie tę serię?

7 komentarzy:

 1. to będzie wspaniałe spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serii nie znam, ale parę razy rzuciła mi się w oczy. Życzę miłego spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, zaciekawiłaś mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię pisarzy skandynawskich - dopisana do listy

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością był to dobrze spędzony czas.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger