Spowiedź diabła na mojej półce

 

Niczego w życiu nie należy obawiać się bardziej niż zemsty kobiety… Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z bogatego domu, zostaje oskarżona o zabójstwo brata bliźniaka. Odurzony alkoholem i narkotykami chłopak zastaje ją podczas erotycznej randki on-line, a następnie wypada z balkonu, skręcając sobie kark. Zrozpaczeni rodzice, usiłując ratować ostatnie ze swoich dzieci, wynajmują do pomocy kancelarię Kuby Sobańskiego oraz jego wspólniczki Sandry. Tymczasem z kliniki odwykowej wychodzi dawna dziewczyna Kuby, Julia – obecnie pisarska celebrytka, autorka bestsellerowej książki „Sypiałam z Rzeźnikiem Niewiniątek” – która wraca do Krakowa z precyzyjnie obmyślanym planem zemsty.


W patronackiej recenzji "Spowiedzi diabła" napisałam, że Rzeźnik Niewiniątek po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć, wywołując oburzenie, konsternację i swoisty podziw.

To rzadkość, by w konkretnym cyklu powieściowym każda, kolejna książka była lepsza od poprzedniej. To rzadkość, by każdy kolejny tom swoim zakończeniem zwiększał nienasycenie czytelnika, kumulując emocje i pozostawiając coraz więcej znaków zapytania. "Spowiedź diabła" taka właśnie jest.

4 komentarze:

 1. No i ładnie się prezentuje na półce. Wydawca się postarał, by nie tylko treścią cieszyć oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żółty grzbiet na pewno zwraca uwagę na półce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam tę książkę na swojej półce, tak jak i inne tomy, które zostały wznowione.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twórczość tego autora cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger