"Minęło przecież tyle czasu…". Fragment książki "W mroku"

 

Warszawa, 2006 rok. Po latach pobytu za granicą do Polski przylatuje Katarzyna Jaworska wraz z córką Karoliną. Najważniejszym celem ich podróży jest sprzedaż rodzinnego domu Katarzyny w podwarszawskim Pomiechowie. Wizyta w kraju to dla obu kobiet nie tylko okazja do odwiedzenia miejsc i ludzi, za którymi skrycie tęskniły, ale przede wszystkim – do konfrontacji z przeszłością. A ta kryje w sobie mnóstwo bolesnych tajemnic i trudnych emocji,  które niegdyś stały się powodem decyzji o opuszczeniu kraju. Dla Karoliny to być może ostatnia szansa, by uporać się z poczuciem winy i naprawić relacje z najbliższymi. Dla Katarzyny – pretekst do zdobycia się na szczerość wobec siebie samej i wobec tych, których uważała za przyjaciół. Czy uda im się wyjść z cienia wspomnień i zacząć żyć na nowo? 


Do lektury nowej książki Agnieszki Janiszewskiej zapraszam was razem z Wydawnictwem Zaczytani. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tej powieści 😀


Nowa powieść Agnieszki Janiszewskiej to poruszająca historia o odnajdywaniu siebie w mroku przeszłości. Premiera "W mroku" już 22 lutego!

13 komentarzy:

 1. Autorka jeszcze mi nieznana, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Może polecę tę książkę bliskiej znajomej, to coś dla niej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za możliwosć przeczytania.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się niezwykle interesująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super fragment. Spodobał mi się styl autorki. Lubię narrację pierwszoosobową. Na pewno będzie mi się podobać tą książką. Fabuła jest taka ciekawa.

  Dziękuję za pamięć o mnie . Pozdrawiam najserdeczniej.

  Kasinyswiat

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za udostępnienie fragmentu - zainteresowałaś mnie tą publikacją - dopisana do listy

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka zapowiada się bardzo ciekawie 🙂

  OdpowiedzUsuń
 8. Siostra bardzo lubi twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger