Zapraszam na spotkanie autorskie online z Mariuszem Kaniosem | #PrologLive

 

O tym, czy istnieje gen zła, o rodzinnej patologii skrywanej w domowym zaciszu, o więziennej grypserze, o środowisku kibolskim i o pisaniu kryminalnych serii z Mariuszem Kaniosem porozmawiam już jutro. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Naszą rozmowę będziecie mogli obejrzeć na moim fanpage'u i na stronie księgarni Legimi 😀


W Krakowie, we własnym domu zostaje bestialsko zamordowane młode małżeństwo, osierocając tym samym dwójkę małych dzieci. Śledztwo w sprawie tej zbrodni prowadzi komisarz Alicja Romska, która wraz ze swoim zespołem działa czasami nieszablonowo, ale zawsze z wymiernym efektem. Policjanci początkowo bazują na motywie rabunkowym, ale w toku śledztwa, sprawa zaczyna się dość mocno komplikować, prowadząc ich do pewnej grupy młodocianych przestępców.

Jakub mieszka z matką na jednym z krakowskich blokowisk. Jego dzieciństwo zostało naznaczone przemocą domową ze strony ojca i uzależnieniem alkoholowym matki, dlatego teraz, w dorosłym życiu, jest samotnikiem pełnym nieprzepracowanych traum.

Jedno miasto, wiele drzwi i mnóstwo schowanych za nimi rodzinnych dramatów, które zbyt często prowadzą do tragicznego finału.


To będzie moje statnie spotkanie autorskie online w tym roku, więc gorąco zapraszam was do obejrzenia naszej rozmowy 😀

10 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger