Zapraszam na spotkanie autorskie online z Pawłem Nowakiem | #PrologLive

 

O tolerancji i jej braku, o ciągłej walce o akceptację, o świecie gejów zbudowanym z paradoksów, o trudnej relacji rodzice-dzieci i o tym, dlaczego łatwiej nam żyć cudzym życiem niż własnym z Pawłem Nowakiem porozmawiam w nadchodzący poniedziałek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.

Spotkanie możecie obejrzeć na żywo na moim fanpage'u i na stronie księgarni Legimi 😀

Grzegorza po śmierci Antka trzyma przy życiu jedynie chęć zemsty. Gdy organy ścigania zatrzymują zabójcę, bohater pragnie jedynie spokoju. Wydaje się, że już nic nie jest w stanie odciągnąć go od ostatecznej decyzji, gdy nagle dzwoni telefon...

Dorota, mama Antka chce zrozumieć. Zrozumieć swojego syna i wyjść z własnej strefy komfortu, w jakiej żyła od lat. W tym celu przyjeżdża do Warszawy, by porozmawiać z Grzegorzem. Ich wspólne spotkanie to swoista próba zmierzenia się z samym sobą i swoją przeszłością.


Będziecie obecni na naszej rozmowie?


7 komentarzy:

 1. Książka bardzo ważna, i myślę , że odbiorców znajdzie. Ja na spotkaniach online nie bywam, brak mi niestety cierpliwości. A książkę pewnie i tak w swoim czasie przeczytam :-)) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy uda mi się być na żywo. Ostatnio mam z tym problem, a rozmowa zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem tego wywiadu, bo książka wydaje się być intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger