Zapraszam na spotkanie autorskie online z Krzysztofem Bochusem | #PrologLive

 

Krzysztof Bochus powraca z nową książką pt. "Czarna krew", a ja będę miała przyjemność właśnie dzisiaj porozmawiać online z autorem w ramach cyklu spotkań Legimi #PrologLive.


Spotkanie odbędzie na moim fanpage'u i na stronie księgarni Legimi 😀Warszawa 2022. Huczny wieczór kawalerski w jednym z warszawskich nocnych klubów kończy się tragicznie. W pożarze, w swoim biurze zginął właściciel. Szybko okazuje się, że został wcześniej zamordowany.

Warszawa 1944 Lewy brzeg miasta dogorywa metodycznie niszczony przez Niemców. Na prawym rozpoczyna swe rządy NKWD. A w jego cieniu plecie swe sieci brutalnej siły i władzy tajemniczy Czarny.

Jak splotą się te dwa wątki? Jakie powiązania wyjdą na jaw? Zawsze przecież poczynaniami ludzi rządzi chciwość, żądza władzy i wielkie namiętności. Jak oprzeć się czytelnikom domagającym się kontynuacji znanych sobie cykli? Jak powołać do życia nowego bohatera? Jak opisać mrok miasta aby czytelnikowi dreszcz czaił się na karku? Jak skonstruować powieść której wątki prowadzone w dwóch planach czasowych w zaskakujący i efektowny sposób połączą się na końcu?


Bądźcie obecni na naszym spotkaniu!

5 komentarzy:

  1. Lubię takie łączenie różnych narracji - mowa o "przeskokach" czasowych. Pozdrawiam Wiolu, miłego spotkania :-) .

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię książki tego autora, więc mam nadzieję, że uda mi się tym razem obejrzeć rozmowę na żywo.

    OdpowiedzUsuń
  3. To spotkanie na pewno zgromadzi duże grono uczestników.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger