Uśpione namiętności niebawem w księgarniach

 

Anna H. Niemczynow powraca z nową powieścią! Już 26 października poznamy bowiem "Uśpione namiętności", a w najbliższych dniach na Subiektywnie o książkach dowiecie się o tej książce nieco więcej.


Izabelle Walter, świeżo upieczona wdowa, nigdy nie pracowała zawodowo. Wszystko więc wskazuje na to, że po śmierci męża opiekę nad nią roztoczy czworo ich wspólnych dzieci.

Rodzeństwo wpada na pomysł, który pozornie nie ma wad. Izabelle zamieszka u każdego z nich na dwa i pół miesiąca w roku, natomiast pozostałe dwa miesiące spędzi na zorganizowanych i sfinansowanych przez nich czworo wakacjach. Realizacja planu idzie gładko do momentu, w którym Izabelle po raz pierwszy w życiu znajduje w sobie siłę, by wyrazić własne zdanie.

„Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie” – zdaje się mówić autorka poprzez karty opowieści. Jest zabawnie, odważnie i lirycznie, niczym w najlepszym spektaklu.

Anna H. Niemczynow po raz kolejny wyciąga dłoń do poszukujących swojej drogi kobiet. Szepcze im do ucha: „Odwagi, zrób pierwszy krok w stronę namiętności swego serca, a zabawa życia dopiero się zacznie”.

Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Luna.

9 komentarzy:

 1. Jestem zainteresowany, i czekam Wiolu na więcej :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Już sama okładka jest przepiękna... czekam na premierę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej premiery jestem bardzo ciekawa i na pewno sięgnę po książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam, ale ta książka ma cudną okładkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. okładka przepiękna ale tematyka nie moja

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna okładka i ciekawa zapowiedź. Będę ją miała na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi naprawdę nieźle, no i okłdka zachwca!

  OdpowiedzUsuń
 8. Siostra lubi sięgać po książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger