Miłość, kłamstwa i sekrety niebawem w księgarniach

 

Wszyscy kochają prawdę, ale to skomplikowana miłość. Jak przyjdzie co do czego bardziej kusi słodki smak kłamstwa. Poznajcie nową książkę Krystyny Mirek pt. "Miłość, kłamstwa i sekrety". Premiera powieści już 9 listopada.


Rafał jest bardzo znanym youtuberem kulinarnym. Przystojny, zamożny, mieszka w romantycznej starej willi, którą odziedziczył po dziadku. Charyzmatyczny przodek dał mu nie tylko posiadłość, ale też zeszyt z przepisami na potrawy, które kiedyś gotował w prestiżowej francuskiej restauracji. Idealna sytuacja, ale czy na pewno?

Pati zmienia kolor włosów tak często, że nawet jej narzeczony nie nadąża i często ze zdumieniem odkrywa w swoim łóżku długowłosą blondynkę, zamiast brunetki z krótką fryzurą, z którą spał jeszcze wczoraj. Ma swoje marzenia. Nikt jej nie oszuka, a już na pewno nie narzeczony. Jest twarda i rzeczowa. Ale tropienie kłamstw sprowadza niespotykaną ilość kłopotów. A najgorsze, że na końcu to właśnie Pati będzie musiała powiedzieć prawdę.

Franek i Emi to zwykli młodzi ludzie, którzy marzą o znalezieniu miłości, zwyczajnym szczęściu. Jednak los ciągle stawia im na drodze ludzi, którzy ich wykorzystują i okłamują. Czy kiedy spojrzą prawdzie w oczy, coś się wreszcie zmieni?

Pełna zwrotów akcji komedia o miłości, którą nie tak prosto znaleźć.

Przeczytacie nową powieśc Krystyny Mirek? Książkę możecie już zamawiać w przedsprzedaży 👉 https://bit.ly/MKiS-KMMateriał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Luna.

10 komentarzy:

 1. Bardzo czekam na premierę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem ciekaw, chociaż nie wiem czy do końca target czytelniczy jest mój Wiolu. Pozdrawiam znad średniowiecza ;-). Ale Autorkę kojarzę :-) . Dobrej nocy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się z chęcią na książkę rzucę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie powieści, muszę poprosić na prezent urodzinowy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo ciekawa tej książki i chyba ją sobie zamówię. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger