Gniazdo w mojej biblioteczce

 

Majka Leśniewicz wraz z mężem i dwojgiem przyjaciół wraca na miejsce wypadku, któremu uległa dwa lata wcześniej podczas brawurowej wspinaczki. Wizyta w Podzamczu ma ostatecznie zakończyć uciążliwą terapię stresu pourazowego i przywrócić Majce dawne życie. Jednak rodzinne strony po raz kolejny okazują się dla niej nieprzychylne. Kiedy wszystko zdaje się iść ku lepszemu, kobieta znika nagle w czasie imprezy pod zamkiem. W poszukiwania angażuje się miejscowa policjantka – Sara Wilczek. Wnikliwa pani sierżant nie do końca wierzy w dobre intencje bliskich zaginionej, a ze względu na niewyjaśnione zdarzenie sprzed lat, sprawa Leśniewiczów zaczyna nabierać dla niej osobistego znaczenia. Trudne dzieciństwo, toksyczne relacje i przeszłość, która wciąż depcze bohaterom po piętach. Komu i dlaczego zależy na tym, aby Majki nigdy nie odnaleziono? Jakie tajemnice skrywają jurajskie ostańce i ciemne korytarze jaskiń?


W patronackiej recenzji "Gniazda" napisałam, że to solidna porcja kryminalnej rozrywki, którą można sobie zapewnić w ciągu jednego, dłuższego wieczoru. To książka, w której przeszłość zderza się z teraźniejszością, fundując czytelnikowi nie lada atrakcje. 

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o autorce i kulisach pisania "Gniazda" zajrzyjcie dzisiaj o 18.00 na mojego fanpage'a 😀

Takie debiuty utwierdzają mnie w przekonaniu, że na naszym rodzimym rynku nie brakuje utalentowanych twórców thrillera z kryminalnym sznytem.5 komentarzy:

 1. Gratuluję nabytku Wiolu. I pozdrawiam, życząc dobrej nocy :-) . Pozdrawiam znad bibliografii :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno ta książka będzie przeze mnie czytana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła brzmi bardzo ciekawie, chętnie bym przeczytała tą książkę, faktycznie na rynku polskim widzę co raz więcej dobrych kryminałów 👍

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie, będę miała na uwadze ten udany debiut.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger