Szept węża pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Robert M. Rynkowski powraca z nową książką. Poznajcie "Szept węża", która swoją premierę będzie miała 14 października. Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści 😀


Pasjonujący splot kryminału, thrillera politycznego i powieści historycznej, znakomicie ukazujący niezmienne od najdawniejszych czasów ludzkie namiętności. 

Informatyk Jacek Posadowski przeprowadza się na suwalską wieś, by uciec przed przeszłością. Aby pomóc straumatyzowanej trudnymi doświadczeniami córce w powrocie do równowagi, pozwala jej zająć się rozwikłaniem zagadki tajemniczego zniknięcia przed laty miejscowego proboszcza. Rychło jednak zaczyna tego żałować, bo to, co miało być niewinną zabawą staje się śmiertelnie niebezpieczną grą, w której udział biorą służby specjalne, ambitny duchowny i rosyjscy gangsterzy. 

Co łączy szantaż spowiednika ważnej osobistości z Watykanu, śmierć proboszcza wiejskiej parafii na Suwalszczyźnie oraz zaginiony starożytny manuskrypt? W jaki sposób rozpoczynający się w Rzymie wątek kryminalny, intrygi wywiadu i walka o władzę splatają się z zaskakującą historią z samych początków chrześcijaństwa?


Skusicie się na nową powieść Roberta M. Rynkowskiego?


Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Espe.

9 komentarzy:

 1. Skuszę się, ale tylko wtedy , gdy pojawi się w bibliotekach Wiolu. Teraz stawiam na e -booki i podręczniki ;-). Aha, i gratuluję patronatu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję bardzo ciekawego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie. Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie poczułam tego niezbędnego impulsu do lektury :) Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Suwalska wieś i stara zbrodnia - brzmi intrygująco. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję kolejnego patronatu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger