Zapraszam na spotkanie autorskie online z Agnieszką Ziętarską

 

Jeśli jesteście zainteresowani japońskim folklorem i demonami to z wielką przyjemnością zapraszam was na spotkanie autorskie online z Agnieszką Ziętarską, która powróciła na rynek wydawniczy z wielkim przytupem pod postacią książki "Kitsune. Pradawna magia". 


Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀


Dwie dziewczyny pozornie dzieli niemal wszystko.

Przyszła uzdrowicielka. Kapłanka z lisicą w duszy.

Zakazy, czas, odległość... czy przyjaźń będzie ponad tym?

Lata harmonii między magicznymi istotami oraz ludźmi przepadły. Subtelność magii ukazała swoją brutalną stronę, przez co światu grozi utrata równowagi między życiem śmiertelnych a pradawną magią.

Wychowana pośród legend Hana pielęgnowała w sobie żyłkę poszukiwaczki przygód. Jako przyszła Uzdrowicielka jest świadoma wszystkich praw i obowiązków, które niosła ze sobą profesja jej matki. Dziewczyna mimo to w tajemnicy zaprzyjaźnia się z Mei, kapłanką świątyni Inari. Obie wierzą w niezachwianą siłę przyjaźni.

Los, jak to już bywa, testuje wszelkie więzi, gdy rzuca w twarz wyzwania. Nadchodzą mroczne zmiany, gdy chwała i szacunek dla legend odchodzą w zapomnienie. Świat podąża w stronę chaosu. Hana i Mei rozpoczynają walkę nie tylko z zagrożeniem ze strony pradawnych demonów, ale i z własnymi słabościami.

To opowieść o magii tętniącej we wnętrzu ziemi, tajemnicach przeszłości oraz pragnieniu zemsty tak silnym, że niszczy w nas to, co dobre. To również historia o ludziach, którzy potrafią być bardziej okrutni niż mityczne demony. Agnieszka Ziętarska zabiera czytelnika w podróż po unikalnym świecie pełnym niezwykłych istot oraz walki o przyjaźń.

Agnieszka Ziętarska tchnęła życie w postacie z japońskiego bestiariusza, tworząc przejmującą historię o przyjaźni i przeznaczeniu, w której tragedia przeplata się z nadzieją, a cienka granica między sprawiedliwością a zemstą przestaje mieć znaczenie, gdy świat walczy o swoją magię!
Małgorzata Stefanik, autorka „Gildii Zabójców”

Mam nadzieję, że zagościcie na naszym spotkaniu 😀

9 komentarzy:

 1. a powiem Ci Kochana że właśnie wczoraj zaczęłam czytać ksiażke ale inna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się zagościć na spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, czy uda mi się posłuchać na żywo, ale na pewno posłucham.

  OdpowiedzUsuń
 4. Twórczość autorki nie jest w moich klimatach, ale spotkanie chętnie obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością wezmę udział w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niby nie moje klimaty, ale tytuł intrygujący :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger