Zapraszam na spotkanie autorskie online z Sylwią Bies

 

Spotkań autorskich online ciąg dalszy. Tym razem chciałabym was zaprosić na spotkanie autorskie z Sylwią Bies, która właśnie wydała na świat swoje nowe książkowe dziecko pt. "Odzyskana". Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści.


Spotkanie odbędzie się 29 czerwca o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀


Aneta Bogusz w popłochu ucieka z lasu, w którym przed momentem doszło do dramatycznych wydarzeń, zmieniających całe jej dotychczasowe życie. Musi zapewnić bezpieczne schronienie sobie oraz czteroletniej podopiecznej.

Kaja Tomczyk uporała się z traumą po tragicznej śmierci męża, ale z trudem wypracowany spokój niespodziewanie burzy anonimowa wiadomość. Jej nadawca twierdzi, że Wojtek zataił przed żoną pewne ważne informacje na swój temat. W poszukiwaniu prawdy Kaja wraca do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Krystian Kaczmarek próbuje pogodzić się z nową rzeczywistością. Półtora roku wcześniej jego ukochana zniknęła bez wieści. Mężczyzna traci już nadzieję na szczęśliwe zakończenie, gdy niespodziewanie odbiera telefon z informacją, że w stołecznym szpitalu wybudziła się ze śpiączki kobieta, wyglądająca jak jego zaginiona żona.

Co wyniknie, gdy losy tych trojga bohaterów nagle się splotą? Czy powroty okażą się trudniejsze niż rozstania? Pozwól wciągnąć się w wir dalszych losów bohaterek „Fikcji” oraz „Ludzi niczyich”.


Bardzo gorąco zapraszam was na nasze spotkanie 😀


6 komentarzy:

 1. Skorzystam z zaproszenia :-) . Pozdrawiam Wiolu, jeszcze nic Autorki nie czytałem :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam twórczości Autorki, ale jeśli znajdę wolną chwilę z chęcią posłucham. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka znajduje się już na mojej półce Legimi, więc tym bardziej jestem ciekawa, jak opowie o niej sama autorka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkanie autorskie to super sposób na spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger