"Definicja zmiany jest trudna". Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

 

Czy losy 23 zupełnie obcych kobiet mogą wciągać?​ Mieszkamy obok nich, codziennie mijamy je na ulicy. To niezauważalne wojowniczki. Są w różnym wieku, mają inne doświadczenia, stan rodzinny, przeszłość. Łączy je jedno: zbudowały swój świat na nowo. Spełniły marzenia. Z Małgorzatą Wasilewską porozmawiałam o "Kobiecych everestach" i o tym, co gra w kobiecej duszy. Jeśli nie oglądaliście naszego spotkania to nic straconego 😀

Naszą rozmowę możecie obejrzeć na moim kanale na You Tube 😀


To książka dla kobiet, które szukają inspiracji, motywacji do zmiany, odpowiedzi na własne wątpliwości. W erze nakładania filtrów zapominamy o tym, co ważne. Że każdy może i ma prawo walczyć o siebie i swoją godność. Że człowiek sam w sobie jest wystarczający. Przeczytajcie koniecznie!

11 komentarzy:

 1. Gratuluję owocnej rozmowy . Pozdrawiam Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobny motyw jak "Nie bałam się o tym rozmawiać" Ery Nowych Kobiet. Chętnie sięgnę po tę książkę, bo zawsze warto się inspirować.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, a właśnie chciałam sobie coś włączyć, to już wiem co :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe spotkanie. Książkę na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Walka o siebie, niezależnie czy o swoje prawa czy marzenia to coś bardzo istotnego. Niestety z różnych przyczyn ludzie odkładają takie działania gdzieś na bok, bo jest według nich coś ważniejszego. A potem życie pokazuje co jest najważniejsze.

  Też nie bardzo w kuchni się sprawdzam. Nasza sąsiadka chyba sama doszła do wniosku, że nieco za dużo działała w kuchni, ograniczy pieczenie, bo po prostu nie ma tyle sił już.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Motywacja do zmiany zawsze jest super.

  OdpowiedzUsuń
 7. To było bardzo interesujące spotkanie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger