Zapraszam na spotkanie autorskie online z Melissą Darwood | #PrologLive

 

Melissa Darwood powraca z długo wyczekiwaną kontynuacją losów zabawnego duetu miłosnego. A ja już w ten wtorek będę miała przyjemność porozmawiać z autorką w ramach cyklu spotkań online #PrologLive.  


Spotkanie odbędzie się na moim fanpage'u oraz na stronie księgarni Legimi 😀


Trzeci tom fenomenalnej, bestsellerowej serii Mój szef. Dowcipne dialogi, zabawne sytuacje, namiętne sceny, moc wzruszeń i niepowtarzalni bohaterowie. Kontynuacja komedii romantycznej, jakiej jeszcze nie było!

Ten, kto uznał, że ciąża to stan błogosławiony, musiał być naprawdę mocno wstawiony. Huśtawki nastrojów, nadwrażliwość węchowa, nudności, jadłowstręt… Jan dostał wszystkiego! A niedługo po nim ja. 

Rozpoczęliśmy nowy rozdział przypominający mityczne narodziny świata. Na początku był chaos, z którego wyłoniły się dwa potężne bóstwa – tak, to my! Po wielu trudach, dramatach i sporach uporządkowaliśmy jednak emocjonalny bałagan, ufając, że najgorsze za nami. 

Jak to mówią: teraz to już tylko z górki!

Rollercoasterem. Prosto w przepaść. 

Ten wielki dzień był zaplanowany od A do Z. Miało być jak w janowym zegarku: dokładnie w ustalonym terminie, zgodnie z harmonogramem. Mieliśmy całość dopiętą na ostatni guzik: mieszkanie wyremontowane, wysprzątane, dopieszczone, wychuchane. Ubranka wyprasowane, akcesoria i gadżety kupione. Miejsce w prywatnej klinice zarezerwowane, położna opłacona. Pełen relaks, wszystko pod kontrolą. 

O, my naiwne istoty. Bóstwa życiowo upośledzone. 

Cały ten idealny plan runął jak domek z kart. Ale że Jan i Maria to para zarąbista (rzecz to oczywista!), połączyliśmy siły i razem pokazaliśmy, na co nas stać. 

Nie umniejszając zasług Jana, mój wkład był nieporównywalnie większy. Przebiłam oryginalnością i hardcorem najsłynniejszy poród świata. Będą o mnie krążyć legendy! Panie i panowie, oklaski dla tej laski. Niech się cud narodzin niesie po świecie, a wszystkim opada kopara na wieść o tym, jaki poród miała Maria Gabara.

Teraz to już musi być z górki! 

Tylko żadnego rollercoastera! 

A co, jeśli w życiu inaczej się nie da? 


Z Melissą porozmawiamy o fenomenie literackiej komedii romantycznej, o pisaniu powieściowych cykli i o przepisie na sukces wydawniczy. Rezerwujcie sobie czas! 


11 komentarzy:

 1. Lubię książki tej autorki, więc chętnie posłucham rozmowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również chętnie skorzystam z zaproszenia. Pozdrawiam serdecznie Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś czuje że to bedzie udane spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno na tym spotkaniu pojawi się wiele osób.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam jeszcze książek Autorki, chociaż czytałam o nich wiele.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam twórczości, ale kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Postaram się być <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Martyna Kwiatkowska8 maja 2022 19:23

  Na spotkaniu na pewno będzie miło.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger