Zapraszam na spotkanie autorskie online z Robertem Kilenem

 

Jeśli lubicie thrillery polityczne to zapraszam was bardzo gorąco na spotkanie autorskie online z Robertem Kilenem, z którym w przyszłą niedzielę porozmawiam o najnowszej książce autora pt. "10 plag. Mówią na nią Furia".


Spotkanie odbędzie się 8 maja o godzinie 19.00 na moim fanpage'u 😀


Czasem wystarczy mały kamyk, by wywołać wielką lawinę.

Premier ma przeciąć wstęgę na otwarciu wodnego parku rozrywki. To okazja do podbicia słupków popularności. Pod czujnym okiem kamer uruchomi gigantyczny kran. Wszystkie obiektywy zwrócone są w jego stronę. Szef rządu przekręca kurek, ale zamiast wody tryska... krew. Początkowo wydaje się, że to zwykły chwyt reklamowy, mający w ten szokujący sposób wypromować Wodny Świat. Kiedy jednak pracę Sejmu paraliżuje... inwazja żab, a chmara owadów uniemożliwia emisję głównego wydania wiadomości w jednej ze stacji, coraz głośniej zaczyna się mówić o… plagach egipskich. W śledztwo ABW włącza się też Furia – przebojowa, bystra i piękna dziennikarka Anna Krolen, która pracuje dla niezależnego internetowego portalu informacyjnego. Czas nagli, bo ostatnia z plag to śmierć pierworodnych, a szef rządu oczekuje narodzin syna…


Lubicie thrillery polityczne?

13 komentarzy:

 1. Jak już gdzieś wspomniałem - od czasu do czasu niegdyś czytywałem thrillery polityczne. Pozdrawiam Wiolu, miłego spotkania :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ale wstyd się przyznać, ale do tej pory nie poznałam twórczości autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka raczej nie dla mnie, więc tym razem zrezygnuję ze spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teoretycznie ze względu na studia powinnam lubić polityczną tematykę, ale może właśnie ze względu na nie za nią nie przepadam? :)) Tak czy inaczej fajnie, że teraz spotkania autorskie można oglądać będąc w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Satysfakcjonującego spotkania życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanego spotkania! Niestety, nie znam twórczości tego autora, ale kto wie, może kiedyś się to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autora.Czas to zmienic.Dziekuje za polecenie.)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spotkania autorskie zawsze są bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger