Zemsta. Agencja rozbitych serc niebawem w księgarniach

 

23 marca nakładem Wydawnictwa Lekkie, ukaże się powieść Nataszy Sochy pt. "Zemsta. Agencja rozbitych serc", w której autorka bierze pod lupę miłość i przygląda się wszelkim wynikającym z niej komplikacjom. Z przymrużeniem oka 😄


W kancelarii prawnej Agata popełniła tylko jeden błąd. Zakochała się w szefie. Niby czule obiecywał, że zostawi żonę, ale ostatecznie to ona została na lodzie. Bez pracy, bez pieniędzy i bez perspektyw, za to z angielskim kotem Christie. 

Agata rzuca losowi wyzwanie. Ponieważ jest ekspertką od popaprańców, kłamców i manipulatorów, a imię odziedziczyła po sławnej autorce kryminałów, postanawia założyć firmę specjalizującą się w demaskowaniu niewiernych mężów i nieuczciwych kochanków. I tak "Agencja rozbitych serc”, z siedzibą w pożyczonym od ojca samochodzie, rusza z piskiem opon ku czasem naprawdę zagmatwanym damsko męskim historiom, by odkrywać prawdę, rozwikływać zagadki, a nade wszystko nieść załamanym kobietom wsparcie, wzmocnione od czasu do czasu jakimś procentem.

I tylko jedno spędza Agacie sen z powiek, jak zemścić się na byłym szefie, który wyrzucił ją z pracy jak zepsutą drukarkę.

Natasza Socha jest autorką popularnych powieści, dziennikarką, felietonistką, malarką i ilustratorką książek. Przez większość życia, również studenckiego, związana była z Poznaniem. Obecnie swój czas dzieli między małą wioskę pod Akwizgranem w Niemczech, w którym znajduje inspiracje do pisania, a rodzinnym miastem.


Tylko od 18 do 21 marca "Zemsta. Agencja rozbitych serc" dostępna jest z 50% rabatem na empik.com na hasło: ZEMSTA. Kupujcie bo warto, a ja niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej 😀


Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Lekkie16 komentarzy:

 1. Brzmi nieźle, może na urlopie uda mi się więcej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt - zapowiada się ciekawie Wiolu. Może - jeśli pojawi się w nowościach bibliotecznych. Teraz czytam właśnie biblioteczne, i to co mam na czytnikach :-) . Dobrej nocy :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesująco się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja córka polubiłaby kolor okładki

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie poznam twórczość autorki w innej odsłonie, niż znam ją dotychczas.

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam książki Nataszy Sochy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie czytałam książek autorki, ale fabularnie brzmi bardzo ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak znajde wiecej czasu to z miłą chęcią widzialabym tą książkę u siebie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie polubiłam się z książkami Pani Sochy niestety :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Już skorzystałam z promocji i zamówiłam książkę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapowiada się świetna, czytelnicza, rozrywka :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że w tym przypadku zemsta może być wyjątkowo wyrafinowana :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger