Prawo linii niebawem w księgarniach

 

Wydawnictwo Kwiaty Orientu już niebawem zachwyci czytelników kolejnym, nietuzinkowym tytułem z segmentu literatury koreańskiej, a ja po raz kolejny będę miała przyjemność promować dobrą książkę. Poznajcie "Prawo linii", której premiera już 14 lutego.

Se-oh zamknęła się w domu z ojcem, by uciec od świata, który ją skrzywdził. Tymczasem jej dom płonie. Po tym już nic nie będzie takie samo. Ki-Jeong jest nauczycielką, ale nie czuje się dobrze w tym, co robi. Pewnego dnia otrzyma wiadomość, która nią wstrząśnie. Losy obu kobiet połączą się w zaskakujący sposób.

Intrygująca fantazja literacka o tym, jak kształtują nas smutek i rozgoryczenie. O roli przypadku, gdy stajemy się sobie nagle bliscy w jednym i drugim. Także o tym, jak wiele dowiadujemy się o swoim życiu, krocząc ścieżkami zmarłych. Jednocześnie bezkompromisowa rozprawa z ciemną stroną koreańskiego kapitalizmu, w którym pieniądz okrutnie kształtuje ludzką tożsamość. Ta mroczna opowieść to historia ucieczek i poszukiwań, ale przede wszystkim narracja o wyobcowaniu. Powieść w każdym wymiarze nieoczywista.

Jarosław Czechowicz, „Krytycznym okiem"


Dwie kobiety. Dwie bolesne utraty. Dwie ścieżki poszukiwania prawdy i jedna rozpacz rozpisana na dwie role. Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?

Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Kwiaty Orientu

15 komentarzy:

 1. Świetna wiadomość dla wielu czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zainteresowany Wiolu , a jakże by inaczej. Akurat teraz czytam o wojnie w Korei. Skomplikowany naród. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezbyt mnie ciągnie do koreańskiej literatury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja czytelnicza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na Twoją opinię o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Po książki z Kwiatów Orientu sięgam właściwie w ciemno dlatego myślę, że również przeczytanie tej książki w moim przypadku to tylko kwestia czasu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I haven't read it yet,thanks for sharing.
  I invite you to visit my last post. Have a good day!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam do tej pory o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawie byłoby poznać koreańską literaturę:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Interesante este libro. Aunque nunca he leído ninguna novela coreana,.

  Un beso,

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger