"Nawet fantazje i złudzenia mogą czasem zmienić rzeczywistość". Fragment książki "Prawo linii"

 

Se-o zamknęła się w domu z ojcem, by uciec od świata, który ją skrzywdził. Tymczasem jej dom płonie. Po tym już nic nie będzie takie samo. Ki-Jeong jest nauczycielką, ale nie czuje się dobrze w tym, co robi. Pewnego dnia otrzyma wiadomość, która nią wstrząśnie. Losy obu kobiet połączą się w zaskakujący sposób.


Do lektury książki "Prawo linii" zapraszam was razem z Wydawnictwem Kwiaty Orientu. Dzisiaj możecie przeczytać fragment tej powieści 😀Dwie kobiety. Dwie bolesne utraty. Dwie ścieżki poszukiwania prawdy i jedna rozpacz rozpisana na dwie role. Poznajcie koniecznie "Prawo linii"!

Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Kwiaty Orientu

11 komentarzy:

 1. Fragment intrygujący. Kojarzę to wydawnictwo , kiedyś coś chyba czytałem :-) . Pozdrawiam Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie by było przeczytać całą książkę 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama wybierając książki kieruję się Głównie recenzjami. NIe mam wiele czasu na czytanie książek tak wiec jeśli po coś sięgam, to chcę być chociaż w części pewna, ze przyniesie mi to wiele radości. Częśto wybieram również komiksy - szczególnie kiedy chcę coś poczytać a niekoniecznie mam czas albo ochotę na tradycyjną ksiązkę. Czytam zarówno amerykańskie, europejskie jak i azjatyckie komiksy :) W ostatnim czasie polubiłam Marvela: egmont.pl/seria/MARVEL-NOW,s,625684
  Komiksy te bawią mnie tak samo jak cała seria filmowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo zachęcający fragment!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fragment zwiastuje interesującą lekturę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger