Między nami na mojej półce

 

Łucja i Felicja powracają na kartach nowej powieści. Próbują odbudować swoje życie po problemach, z którymi musiały się zmierzyć. Niestety okazuje się, że nie jest to ani proste, ani oczywiste. Felicja, poskramiając swój ognisty temperament w imię miłości, szybko zaczyna się dusić. Czy ucieczka do malowniczej Szkocji będzie dobrym rozwiązaniem jej trosk? Łucja wyjeżdża do domu babci Michaliny. Tymczasem jej mąż robi wszystko, by boleśnie odczuła konsekwencje swoich błędów. Do czego doprowadzi chęć zemsty Cezarego? Czy Michalina zdoła ocalić wnuczkę? Może odpowiedź na wątpliwości sióstr znajduje się na kartach zapomnianego pamiętnika seniorki rodu?


W patronackiej recenzji książki "Między nami" napisałam, że czekając niecierpliwie na kontynuację "W twoją stronę", spodziewałam się tego, że Karolina Winiarska pokomplikuje losy Łucji i Felicji. To, co jednak autorka przygotowała dla swoich bohaterek, w dużej mierze mnie zaskoczyło swoją nieprzewidywalnością i dynamiką wydarzeń obfitującą w dobre i złe chwile. 

"Między nami" to kobieca opowieść o stawianiu czoła życiu i jego przeciwnościom. To także historia o sile kobiecych więzi, sztuce podnoszenia się z kolan oraz o tym, jak ważne są nasze korzenie. Bohaterki po raz kolejny dają nam lekcję, jak wspierając się, stworzyć dobre i wartościowe życie. Ta historia to dowód na to, że siła jest kobietą. Premiera książki już dzisiaj!

14 komentarzy:

 1. super że kolejny patronat masz;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę zapoznać się najpierw z poprzednią częścią. Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nabytku Wiolu. Panie - Czytelniczki będą na pewno zadowolone :-) . Serdecznie pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję zapoznać się z tą powieścią wczoraj i jestem zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam Twoją pasję...tez lubię czytać, ale ostatnio nie mam za wiele czasu na to:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Miałam okazję przeczytać pierwszy tom i bardzo chętnie sięgnę po tom drugi. Jestem bardzo ciekawa, jaki los przygotowała autorka bohaterom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też jest na mojej półce! Piękna historia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obie części mam w planach przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawa pozycja. Twoja pasja czytania jest ogromna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Coś dla mojej bliskiej koleżanki, lubi podobne książki. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Parece um livro perfeito, eu amo esses livros grossos, sempre me impressiono com eles, e eu tenho o costume de julgar o livro pela capa, haha, infelizmente, mas já gostei desse, pela capa, e alguns detalhes que você expôs, fez-me sentir vontade de observa-lo mais de perto.

  Grande abraço querida.

  www.mulhernovaera.com.br

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger