Zapraszam na spotkanie autorskie z Jolantą Kosowską

 

Czy w Święta Bożego Narodzenia dzieją się prawdziwe cuda? Jak odnaleźć ducha świąt? I dlaczego tak bardzo lubimy czytać świąteczne powieści? O tym i o najnowszej książce pt. "Bożonarodzeniowa księga szczęścia" porozmawiam z Jolantą Kosowską.


Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2021 r. o godzinie 18.00 na moim fanpage'u 😀Czasem milczenie najpiękniej opowiada historię miłości.

Rafał, Tomek, Lena, Aśka i Maria przyjaźnią się ze sobą od czasów liceum. Choć los rozrzucił ich po różnych zakątkach świata, wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Pomaga im w tym pewien rytuał, który sobie stworzyli: raz w roku, na Boże Narodzenie, każde z przyjaciół pisze list do pozostałych, opowiadając o tym, co przez ten rok wydarzyło się w jego życiu. Czytanie tych grudniowych listów stało się częścią ich wigilijnej tradycji. Któregoś roku okazuje się, że w skrzynkach pocztowych brakuje wiadomości od Leny – samotnej matki, mieszkającej z córką w Chorwacji. Niepokoją się wszyscy, ale najbardziej przerażony jest Rafał, którego kiedyś łączyło z Leną coś znacznie więcej niż przyjaźń. Z dnia na dzień postanawia wyruszyć w podróż, odszukać swoją dawną ukochaną i naprawić błędy młodości… Ale czy nie jest już na to za późno? 


Rezerwujcie sobie czas w przyszłą środę. To będą niesamowite przedświąteczne rozmowy!


4 komentarze:

 1. Ósmego grudnia Wiolu będę nieco zajęty, ale postaram się zdążyć na to spotkanie :) Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety tego dnia raczej nie zdążę na spotkanie, ale o książce autorki czytałam dużo dobrego.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. O tej godzinie mi nie pasuje, ale obejrzę później.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będę uczestniczyła w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger