Dziewczyna ze skrzydłem anioła pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 


Kaja Kowalewska powraca z nową książką. Poznajcie "Dziewczynę ze skrzydłem anioła", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. Premiera powieści będzie miała miejsce już 7 listopada.

20 lat temu, w 2001 roku, przyjaciele z liceum napisali sekretne listy i umieścili je w kapsule czasu – eleganckiej skrzyni, którą Sylwester dostał w prezencie od babci. To był grudzień – miesiąc magii i gwiazd, miesiąc oczekiwania na Boże Narodzenie. Od tamtego czasu wiele wydarzyło się w życiu każdego z nich. Sylwo wylądował w Ameryce, Nataniel ma żonę i niedawno urodził się mu syn, Angelika jest singielką, Aniela rzuciła się w wir pracy, żeby zabić tęsknotę za utraconą miłością, a Albin... nie żyje.

Jest grudzień 2021 rok. Drogi przyjaciół znowu się łączą i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pada śnieg. Kilka dni przed Świętami spotykają się u Sylwestra, który wrócił na stałe do Polski po traumie, z jaką musiał się zmierzyć za oceanem. Podczas przedświątecznej imprezy pełnej aniołków, choinek, muzyki i wina na stole pojawia się kapsuła czasu, w której wciąż śpią ukryte przed wieloma laty listy. Każdy list to sekret, magia, marzenie. Każdy z zebranych coś przecież ukrywał, o czymś marzył, coś przemilczał. Jak na życia i ścieżki dawnych przyjaciół wpłynie decyzja o otwarciu skrzyni? Jak bardzo słowa zapisane dawno temu w listach zmienią ich świat tu i teraz? Co okaże się słodką prawdą, a co gorzkim kłamstwem? I kim jest Gabriel?


Niebawem opowiem wam o tej ksiąźce nieco więcej, tymczasem trwa już jej przedsprzedaż, którą znajdziecie na stronie wydawnictwa Chaos Artistic Laboratories.

16 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! Książka zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się interesująco. Jestem ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję interesującego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Również serdecznie Wiolu gratuluję patronatu i czekam na pełną recenzję. Książka wydaje się być bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no conocía esta novela, me ha parecido muy interesante, siempre que paso por aqui me llevo una nueva idea, es estupendo, feliz semana guapa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anielskie klimaty lubię bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdecydowanie pozycja dla mnie- zapowiada się naprawdę ciekawie - gratuluje patronatu <3

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję kolejnego patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję patronatu! Piękna okładka zachęca do sięgnięcia po tę lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Brzmi na psychologiczny dramat, lubię takie. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. A jaka okładka!! Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow! So an exciting story. I’ll definitely read it. I have to write a persuasive essay on a fiction novel in which I’ve to persuade the audience to read that novel. This is an interesting task, but I am so confused because I have several options from which I’m unable to find the best novel upon which I can write my essay. Thinking to Buy Persuasive Essay online so that I can focus on the other assigned task.

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje patronatu. Powieść w planach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger