Dziewczyna ze skrzydłem anioła pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 


Kaja Kowalewska powraca z nową książką. Poznajcie "Dziewczynę ze skrzydłem anioła", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. Premiera powieści będzie miała miejsce już 7 listopada.

20 lat temu, w 2001 roku, przyjaciele z liceum napisali sekretne listy i umieścili je w kapsule czasu – eleganckiej skrzyni, którą Sylwester dostał w prezencie od babci. To był grudzień – miesiąc magii i gwiazd, miesiąc oczekiwania na Boże Narodzenie. Od tamtego czasu wiele wydarzyło się w życiu każdego z nich. Sylwo wylądował w Ameryce, Nataniel ma żonę i niedawno urodził się mu syn, Angelika jest singielką, Aniela rzuciła się w wir pracy, żeby zabić tęsknotę za utraconą miłością, a Albin... nie żyje.

Jest grudzień 2021 rok. Drogi przyjaciół znowu się łączą i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pada śnieg. Kilka dni przed Świętami spotykają się u Sylwestra, który wrócił na stałe do Polski po traumie, z jaką musiał się zmierzyć za oceanem. Podczas przedświątecznej imprezy pełnej aniołków, choinek, muzyki i wina na stole pojawia się kapsuła czasu, w której wciąż śpią ukryte przed wieloma laty listy. Każdy list to sekret, magia, marzenie. Każdy z zebranych coś przecież ukrywał, o czymś marzył, coś przemilczał. Jak na życia i ścieżki dawnych przyjaciół wpłynie decyzja o otwarciu skrzyni? Jak bardzo słowa zapisane dawno temu w listach zmienią ich świat tu i teraz? Co okaże się słodką prawdą, a co gorzkim kłamstwem? I kim jest Gabriel?


Niebawem opowiem wam o tej ksiąźce nieco więcej, tymczasem trwa już jej przedsprzedaż, którą znajdziecie na stronie wydawnictwa Chaos Artistic Laboratories.

15 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! Książka zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się interesująco. Jestem ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję interesującego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Również serdecznie Wiolu gratuluję patronatu i czekam na pełną recenzję. Książka wydaje się być bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anielskie klimaty lubię bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie pozycja dla mnie- zapowiada się naprawdę ciekawie - gratuluje patronatu <3

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluję kolejnego patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu! Piękna okładka zachęca do sięgnięcia po tę lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Brzmi na psychologiczny dramat, lubię takie. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. A jaka okładka!! Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow! So an exciting story. I’ll definitely read it. I have to write a persuasive essay on a fiction novel in which I’ve to persuade the audience to read that novel. This is an interesting task, but I am so confused because I have several options from which I’m unable to find the best novel upon which I can write my essay. Thinking to Buy Persuasive Essay online so that I can focus on the other assigned task.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje patronatu. Powieść w planach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger