Zapraszam na spotkanie z Adrianem Bednarkiem na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie


Seryjni mordercy kontra psychopaci w garniturach. Adrian Bednarek, bestsellerowy twórca psychothrillerów spotka się ze mną na tegorocznych Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie i opowie o swojej fascynacji złem. Autor zdradzi także dlaczego jego nowa książka pt. "Zapomniany" zafunduje czytelnikom nieZapomniane emocje.


Z autorem spotkamy się w sobotę o godzinie 17.00 w Saloniku Literackim.

Kiedy tracisz wolność, budzą się pierwotne instynkty. Do czego się posuniesz, by odzyskać stracone życie?

Rok 2005. Patryk i Jędrek to dwóch osiemnastoletnich kumpli, którzy w wolne dni podróżują po Polsce i podają się za poszukiwaczy talentów z branży rozrywkowej. Zagadują młode, naiwne dziewczyny, a potem wykorzystują je w wynajętych pokojach hotelowych w zamian za sesje zdjęciowe zwieńczone fikcyjnym kontraktem. Swoje eskapady nazywają Łowami.

Kilka miesięcy po ostatnich Łowach Patryk budzi się w ciemnym lochu. Nie wie, czemu się tam znalazł ani kto jest za to odpowiedzialny. Mijają tygodnie, miesiące, lata. Tracąc poczucie upływającego czasu, Patryk popada w obłęd. Porywacz, milczący i skryty pod maską, dostarcza mu żywność i rzeczy zapewniające przetrwanie na granicy wegetacji. W końcu przestaje do niego przychodzić i Patryk zostaje skazany na powolną śmierć głodową. Gdy znajduje się na skraju wycieńczenia, w jego lochu nieoczekiwanie pojawiają się ludzie…


Adrian Bednarek, ur. w 1984 r. w Częstochowie – absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od lat zafascynowany tematyką kryminalną, w szczególności postaciami seryjnych morderców. Wielki fan sportu żużlowego, nałogowy biegacz. Pisanie uważa za swoją największą pasję. Uwielbia tworzyć historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane, czarne charaktery. Sympatię czytelników zyskał dzięki powieściom „Pamiętnik diabła” (2014) i „Proces diabła” (2015), opisującym losy Kuby Sobańskiego, seryjnego mordercy z Krakowa.


Jeśli wybieracie się na Targi Książki do Krakowa, koniecznie wpadnijcie na nasze spotkanie 😀


13 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, na pewno będzie ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim Wiolu życzę udanego spotkania i moderacji. Pozdrawiam serdecznie, do Krakowa mam rzut beretem, ale mnie nie będzie . Trzymam kciuki - na pewno się uda. I dziękuję za zaproszenie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uy divierte seria gneial conocerlo. Lastima que no se pueda. Te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w targach i spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. super :) gratki - takie spotkania są bardzo fajne

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Aż żałuję, że to tak daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią bym się wybrała. Może uda się za rok.

  OdpowiedzUsuń
 9. o masakra fabuła książki jest przerażająca ale też na pewno ciekawa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger