Zapraszam na spotkanie autorskie online z Adel Vivien Rasell

 

To będzie wyjątkowe spotkanie! Cztery tomy i ponad dwa tysiące zapełnionych drukiem stron. W takich liczbach prezentuje się finalnie jedna z być może najbardziej kontrowersyjnych, bezkompromisowych książek pt. "Kuriozum życia". Ta szokująca biografia to historia niczym z amerykańskiego filmu łączącą w sobie książkę obyczajową, kryminal, thriller, erotykę i sensację. A ja już jutro będę miała okazję porozmawiać z jej autorką.


Spotkanie odbędzie się 6 października o godzinie 18.00 na moim fanpage'u.


Niesłychane, z jaką łatwością miliony ludzi każdego dnia idą na ustępstwa z samymi sobą. Oby tylko nie wyjść z własnej strefy komfortu, zachować jak najdłużej status quo, „jakoś” bez większych turbulencji przetrwać to życie, by u jego kresu podzielić los milionów sobie podobnych. Zanadto nie czuć, za dużo nie myśleć, nie rzucać się w wir nieprzewidzianego.

Doświadczanie nowego jest wyzwaniem, stąpaniem po kruchym lodzie, podejmowaniem ryzyka, które raz się opłaci, a kolejnych dziesięć razy przyniesie rozczarowanie, żal i rozgoryczenie. Doświadczenie jest jednak podstawą rozwoju człowieka i… sednem życia, głównej bohaterki tej biograficznej książki, której problemy i tragedie są na wskroś ludzkie, a jednocześnie tak obce wielu zwykłym śmiertelnikom.

Ta niewysoka blondynka odważyła się dokonywać przełomowych zmian w swoim życiu, które niektórym mogą wydać się szalone, niezrozumiałe, szokujące, a może nawet godne potępienia.

Prostytutka, więźniarka, kobieta pobita, zgwałcona, upokorzona, oszukana, stale poszukująca rodzinnego ciepła, bezdomna, głodująca, zagubiona, samotna… ale i inteligentna businesswoman, opływająca w luksusy, ambitna, konsekwentnie dążąca do celu, nie tracąca nadziei, silna, niezłomna, niepokorna, kochająca i kochana, bezgranicznie oddana własnym dzieciom.

Jej historia to gra przeciwieństw, miażdżących upadków i niewiarygodnych wzlotów, dzięki którym znalazła się w miejscu, w którym obecnie jest.

Zanim Czytelniku postanowisz wymierzyć oskarżycielski palec w stronę głównej bohaterki, jako pierwszy rzucić kamieniem, zadaj sobie jedno pytanie: Czy nie warto się jednak odważyć…?.


Bądźcie koniecznie obecni na tym spotkaniu!

15 komentarzy:

 1. Ciekawe jak wypadnie autorka w wywiadzie. Bo, że zadasz interesujące pytania, to rzecz oczywista. :) Twój chleb powszedni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście to mieszanka wybuchowa, będzie się działo...

  OdpowiedzUsuń
 3. na pewno będzie to udane spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może uda mi się wziąć udział w tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że mi się uda być, bo to pewnie będzie świetne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam autorki, ale na spotkanie zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To na pewno będzie genialne spotkanie. Dziękuję serdecznie za zaproszenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekam na spotkanie Wiolu i na pytania do Autorki. Jestem bardzo ciekawy jej odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. to może być super spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 10. To na pewno będzie interesująca rozmowa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie znam twórczości, więc nie obejrzę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger