Przejmująca opowieść o tym, jak kruche jest życie... "W jednej chwili" niebawem w księgarniach


To miała być wspaniała weekendowa wyprawa na narty z rodziną i przyjaciółmi. Los jednak zrządził inaczej... Premiera "W jednej chwili" już 9 lutego!

W jednej chwili kończy się życie szesnastoletniej Finn, gdy samochód jej rodziców wypada z ośnieżonej drogi i stacza się po zboczu góry. Zawieszona między światami dziewczyna patrzy bezsilnie, jak jej najbliżsi walczą o przetrwanie.

Podjęte wtedy decyzje i wybory będą prześladować wszystkich uczestników wypadku. Nie potrafiąc opuścić bliskich, Finn wciąż czuwa. Tymczasem jej rodzina i przyjaciele zmagają się z rozpaczą i wyrzutami sumienia. Ojciec szuka zemsty na jedynej osobie, którą może obwiniać – poza sobą. Najlepsza przyjaciółka Finn, Mo, odważnie docieka prawdy, kiedy historia ich wypadku zostaje cynicznie przekłamana. Siostra, Chloe, jest gotowa dołączyć do Finn, a matka, która uratowała ich wszystkich, zmaga się z konsekwencjami swoich decyzji. Finn musi odejść, ale jak ma zostawić rodzinę w rozsypce?

Suzanne Redfearn to nagradzana autorka trzech powieści: Hush Little Baby, No Ordinary Life oraz W jednej chwili. Jest nie tylko pisarką, ale również architektką specjalizującą się w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Mieszka w Laguna Beach w Kalifornii, gdzie wraz z mężem prowadzą dwie restauracje. Można ją znaleźć na stronie www.SuzanneRedfearn.com, na Facebooku oraz na Twitterze.


"W jednej chwili" Suzanne Redfearn to bestseller Amazona w kategorii "literatura" i "beletrystyka" 2020🏆! Książka wygrała również plebiscyt Best Book Awards w kategorii BEST NEW FICTION OF 2020🏆! Już niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej. Jesteście nią zainteresowani?


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Rebis

17 komentarzy:

 1. Myślę, że książka znajdzie swoich zwolenników. Być może w przyszłości sięgnę, chociaż teraz stawiam na nieco inne "klimaty". Dobrej nocy Wiolu i udanego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie książki, więc na pewno po nią siegnę - aktualnie jestem zaczytana w "Nauczycielu z Polski" - dobrze się bawię podczas lektury. Jest zupełnie szczerze, niecukierkowo, ale zabawnie, pewnie dlatego tak dobrze się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już książki o podobnej tematyce, na przykład "Zostań jeśli kochasz". Lubię takie klimaty, bo zmuszają do myślenia.
  Pozdrawiam serdecznie, Werka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już po tej krótkiej zapowiedzi książka mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się naprawdę interesująco, więc czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka w moim typie, będę ją miała na uwadze ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie czytam i jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie pozostaje nic innego jak tylko wypatrywać premiery tej książki.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka może być ciekawa, więc chętnie przeczytam :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka ta wydaje się być naprawdę godna przeczytania. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka zdecydowanie odpowiada moim gustom czytelniczym, więc chcę ją przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że przemyślę jeszcze sięgnięcie po tą książkę, ale już sama okładka bardzo mnie kusi...
  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 13. That book look very interesting. Thank you for sharing.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie tylko jestem zainteresowana, ale dzięki uprzejmości wydawnictwa dostałam ją w piątek. Jak skończę "Szklany hotel" to natychmiast się za nią zabieram!

  OdpowiedzUsuń
 15. Będę miała na uwadze tą książkę, już mi przypadła do gustu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger