Wiele do stracenia niebawem w księgarniach


Czy w świecie napędzanym żądzą pieniądza nie ma miejsca dla słabych? Przekonacie się o tym, czytając książkę Marka Marcinowskiego pt. "Wiele do stracenia", którą swoją premierą będzie miała już 1 października.


Andrew Freshet sądzi, że złapał szczęście za ogon. Pnie się po szczeblach kariery w jednym z nowojorskich banków inwestycyjnych. Nic nie wskazuje na to, że zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zamieni jego życie w rozpędzony rollercoaster.

Powieść Marka Marcinowskiego to sensacja z prawdziwego zdarzenia: nieoczekiwane zwroty akcji, intrygi, śmiertelnie niebezpieczna gra, gigantyczne inwestycje, a w ich tle miłość, która w podbramkowej sytuacji przypomina, że jeszcze nie wszystko stracone.Andrew Freshet ma poukładane życie. Nieoczekiwanie wszystko zaczyna się sypać. Towarzyszymy bohaterowi w długiej wędrówce od wysokościowców Manhattanu po pustynie Nowego Meksyku. Wokoło rozkręca się wir śmierci, a rzeczywistość – jeszcze przed chwilą spokojna i przewidywalna – nagle pokazuje wilcze kły.
– Andrzej Pilipiuk, autor kilkudziesięciu książek, laureat nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla

Kartel narkotykowy, przemytnicy staroegipskich zabytków, wyrachowani inwestorzy i burza uczuć. Powieść porywa czytelnika w świat wielkiej finansjery Nowego Jorku i bez ostrzeżenia funduje zaskakujące zwroty akcji. Do samego końca. Chociaż czy koniec to naprawdę koniec…?
– Monika Nieckarz, redaktorka, miłośniczka dobrych kryminałów, przyrody i koni mechanicznych w dużych stadach.

Powieść toczy się na trzech kontynentach. Poza wątkami kryminalnymi oraz częstymi i niespodziewanymi zwrotami akcji otrzymujemy również solidną dawkę cennych obserwacji psychologicznych, poruszające historie życiowe, a także cenną lekcję postępowania w grze giełdowej. Przeczytałem tę książkę jednym tchem, zły, że rozwój wydarzeń nie pozwalał mi się od niej oderwać, a gdy już skończyłem, trwam w oczekiwaniu na ciąg dalszy.
– prof. dr hab. Andrzej Niwiński, archeolog, autor powieści „Hieny i lotosy”Wszystko wskazuje na to, że tej jesieni nadejdzie Andrew Freshnet! Już niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej, a tymczasem zajrzyjcie na stronę autora na FB - Marek Marcinowski - profil autorski

20 komentarzy:

 1. To czekamy na premierę Wiolu. Książka zapowiada się niezwykle ciekawie. Zapraszam zaś na Księgę Nocy. Pozdrawiam już znad szklanki rumianku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cenne spostrzeżenia psychologiczne to wartość dodana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powieść pełna zwrotów akcji - to brzmi świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ten moment ta książka nie znajduje się w kręgu moich zainteresowań.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. To świetna wiadomość. Tytuł zapisany. ��

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się bardzo dobrze, dużo będzie się działo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. chcę poznać tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię nieoczekiwane zwroty akcji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ksiazka wydaje się być ciekawa i to idealna powiesc dla mojego pierworodnego:) juz mu ja podrzucam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cool! Thank you very much for your interesting review ans video!

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka wydaje się ciekawa, ale standardowo poczekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 12. Chętnie zajrzę na stronę autora :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger