Wyniki konkursu z książką "Nie myśl za dużo!"Zapraszam na wyniki konkursu patronackiego, w którym mogliście wygrać jeden egzemplarz książki pt. "Nie myśl za dużo!".
Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na poniższe pytanie:

O czym myślisz zdecydowanie za dużo?

Oto zwycięzca:

CAROLINE LIVRE 19 lipca 2020 16:11

O czym myślę za dużo? To naprawdę dobre pytania, na które ciężko znaleźć mi jednoznaczną i konkretną odpowiedź. Za dużo myślę od zawsze, albo przynajmniej od kiedy pamiętam. Za dużo wspominam, za dużo rzeczy sobie przypominam. Tych z lepszej i gorszej przeszłości, z momentów ciekawszych i mniej ciekawych, z sytuacji, które wciąż bolą, albo które zwyczajnie chciałoby się zmienić. Albo najlepiej wymazać z życia. Szkoda tylko, że nie można. Za dużo myślę też o przyszłości. Siedzę nieustannie z tak zwaną "głową w chmurach" i marzę o tym, co chciałabym, żeby się wydarzyło. Kogo chciałabym spotkać. W jakiej sytuacji. Co chciałabym zrobić w życiu. Jakie miejsca odwiedzić. Czego doświadczyć. Martwię się też o przyszłość. Strach mojego pokolenia trochę mi się udziela. Boję się. Że po swoich studiach nie znajdę pracy. Że wyląduję na bezrobociu. Albo zachoruję. Że nie będę szczęśliwa. Że umrę za szybko.
A wśród tych wszystkich nitek, powiązań między przeszłością i przyszłością brakuje tylko jednej - teraźniejszości. Życia tu i teraz. Nie w książkach, Internetach czy filmach. Nie zatopiona w myślach, ale czerpiąca pełnymi garściami z tego, co jest tutaj i teraz. Szkoda, że to nie takie łatwe...

Gratuluję! Czekam na Twój adres do wysyłki książki!

16 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger