Niezmienni. Wieczny w mojej biblioteczce


Niebezpieczeństwo depcze po piętach naszych bohaterów, wciągając w rozgrywkę najpotężniejszych Niezmiennych. Widmo śmierci zawisło nad Sasso, by szerzyć niepewność oraz zwątpienie. Walka o miłość i wolność jeszcze nigdy nie była tak trudna. Felis oraz Flora stają przed wyborem między tym co dobre, a tym co słuszne. Prawda i sprawiedliwość powoli zaczynają się zacierać, dając miejsce przerażeniu. Czy droga pełna wyrzeczeń i złamanych reguł wiedzie do zwycięstwa? Ile tragedii jest w stanie unieść jedno serce? Jak duży ból można przetrwać, nie zatracając przy tym siebie? Czy miłość naprawdę nie może iść w parze z wiecznością?


W patronackiej recenzji tej książki napisałam, że Agnieszka Ziętarska w finałowym tomie swojego cyklu nie oszczędza bohaterów, serwując im sporo cierpienia. Otóż jest w tej części dużo śmierci, ale w szczególności odejście jednego z przyjaciół protagonistów, wywołuje dużo wzruszenia.
Trzeci, finałowy tom cyklu "Niezmienni" to wedle mojej opinii dobre zwieńczenie całej historii miłości dwójki bohaterów. Dla miłośników poprzednich części to z pewnością lektura obowiązkowa.14 komentarzy:

 1. Gratuluję nabytku Wiolu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam i już niedługo się za nią zabieram. Długo czekałam na swój egzemplarz, ale w końcu będę mogła poznać zwieńczenie tej pięknej historii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu tej ciekawej serii, która z pewnością ma swoje grono zwolenników :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam, ale to chyba nie koniecznie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Cała seria jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba umieć dobrze zacząć, ale i zakończyć cykl

  OdpowiedzUsuń
 7. Opis drąży ciekawość. :) Mam nadzieję, że będę ją miała w swoich dłoniach :) Jestem ciekawa treści.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger