Zatrutka na mojej półcePiotr to mąż cierpiącej na depresję poporodową Anny. Kobieta pewnego dnia wychodzi na spacer, z którego nie wraca, a znalezione na plaży rzeczy jasno sugerują, że popełniła samobójstwo. Piotr nie przyjmuje jednak tej wersji zdarzeń do wiadomości. Tym bardziej że w materacu ich wspólnego łóżka znajduje netbook – dowód na to, że Ania nigdy nie była tą, za którą ją uważał. Zarówno w trakcie ich małżeństwa, jak i przed nim, prowadziła sekretne życie jako liderka czarnego teatru. Coraz więcej wskazuje też na to, że Ania miała związek z tragiczną śmiercią koleżanki. Być może jednak granica między byciem ofiarą a sprawcą jest cieńsza, niż mogłoby się wydawać...


W patronackiej recenzji "Zatrutki" napisałam, że to jeden z najlepszych thrillerów psychologicznych, jaki przeczytałam w 2019 roku. Wzmacniający wrażenia poprzez rosnące napięcie, z dobrze zakamuflowaną tajemnicą i dotykający odwiecznych pragnień człowieka, zmuszających go do zbrodni.

Dzięki interaktywnej mapie zbrodni znajdującej się wewnątrz okładki, czytelnik otrzymuje możliwość nie tylko prowadzenia śledztwa wraz z Piotrem, ale także zwiedzenia najważniejszych miejsc ukazanych w książce.
Wydaje ci się, że doskonale znasz osobę, z którą dzielisz życie? A co by było, gdyby nagle okazało się, że w jej życiorysie aż roi się od tajemniczych epizodów, o których nie miałeś pojęcia? Że ktoś, kogo kochasz, w jednej chwili stał się dla ciebie obcy? 

25 komentarzy:

 1. ja jakoś takoś nie czuję żeby to było coś w moim klimacie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, książka brzmi mega ciekawie. Przyjrzę się jej bliżej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo...koniecznie muszę przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa wydaje się być ta książka. A ja zapraszam Wiolę na Księgę Nocy. Doradzono mi publikowanie w odcinkach. Dziś aż trzy ! A co do Novae Res - mam słabość do tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oto moje świadectwo z Heart Warming zadłużony klient (Anita ze Stanów Zjednoczonych) Sir musiałem odpisać do ciebie, choć jestem w pracy teraz poinformować, że zaklęcie z powodzeniem pracował, a on wrócił do mnie tak jak pan powiedział, że sir. Piękna czerwona róża została właśnie przywieziona do mojego miejsca pracy od człowieka, z którą się z tobą skontaktowałem 20 marca. Sir jestem tak szczęśliwy, aby powiedzieć to całemu światu teraz, że wrócił do mnie przez potężne zaklęcia wczoraj około 6:00pm. Wszystko wyszło tak, jak pan to powiedział. Nie ma już wątpliwości. Trudno mi w to uwierzyć. To naprawdę zaskakujące! Dziękuję bardzo dr ADELEKE za tkanie magiczne moce na mnie, i zjednoczenie mnie i mojego ex wraz z najwyższej mocy. kontakt w celu uzyskania pomocy za pośrednictwem WhatsApp +27740386124 lub e-mail: aoba5019@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo zainteresowała mnie ta książka. Zwłaszcza wątek tajemniczego samobójstwa i depresji poporodowej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z chęcią przeczytam. Już mi się spodobała po Twojej recenzji!

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi bardzo intrygująco. Chętnie zapoznam się z tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Thrillery psychologiczne to mój ulubiony gatunek ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo chcę przeczytać tę książkę i mam nadzieję, że na mojej półce niebawem również zagości. 😊

  OdpowiedzUsuń
 11. Esta novela tiene una pinta estupenda.
  Un saludo.

  OdpowiedzUsuń
 12. Brzmi genialnie! Na pewno się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie wydana, muszę jej poszukać :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Po tej recenzji chętnie przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czuję się zaintrygowana, zapisuje ją sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapowiada się intrygująco, czyli tak jak lubię.

  OdpowiedzUsuń
 17. ooo bardzo ciekawa, uwielbiam czytać takie książki pełne tajemnic i zagadek :)
  pozdrawiam ciepło :*

  OdpowiedzUsuń
 18. Kolejna pozycja w Twoim antykwariacie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger