Zapraszam na spotkanie autorskie z Marcinem MargielewskimO tej książce rozmawialiśmy z Marcinem Margielewskim na spotkaniu, jakie miało miejsce pod koniec ubiegłego roku. Dlatego też bardzo się cieszę, że autor w przyszłym tygodniu ponownie odwiedzi łódzki Empik i będę miała przyjemność podyskutować z nim o "Zaginionych arabskich księżniczkach".

Marcin Margielewski
13 marca, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

„Zaginione arabskie księżniczki” (Prószyński Media) autorstwa Marcina Margielewskiego to wstrząsająca prawda o życiu arabskich księżniczek. Jak się żyje w złotej klatce? Jaka jest cena wolności? I dlaczego niektóre z nich musiały w niewyjaśnionych okolicznościach zaginąć? Marcin Margielewski poznał człowieka, który przez większą część życia pracował na dworach saudyjskich władców. O tym, co widział opowiedział w pełnym emocji akcie oskarżenia. To historia księżniczek, które decyzją swoich ojców, braci i mężów, czyli najbogatszych mężczyzn świata zostały skazane na to, by świat o nich zapomniał. 

Marcin Margielewski zaczynał karierę jako dziennikarz, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, Gazeta.pl, TVP czy Polsat Café. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając m.in. w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. W ubiegłym roku wydał dwie książki: „Jak podrywają szejkowie” oraz „Była arabską stewardesą”, które na wiele tygodni podbiły listy bestsellerów.

Czytaliście wcześniejsze książki autora?


12 komentarzy:

 1. Nie znam książek autora. Kolejne ciekawe spotkanie ...ale Wam fajnie w tej Łodzi 😋

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, nie czytałam jeszcze nic tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam autora, ale chętnie obejrzę fotorelację.

  OdpowiedzUsuń
 4. O ksiażce słyszałam, ale nie znałam autora - teraz już wiem. Co do samej książki: muszę się jej przyjrzeć bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę owocnego spotkania !

  OdpowiedzUsuń
 6. O książkach autora słyszałam. Niestety nie zdarzę dotrzeć. Trochę mam do Łodzi.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę owocnego spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ujrzałam zdjęcie autora pomyślałam - w ogóle nie kojarzę... Ale okładka książki to już zupełnie coś innego. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. To na pewno będzie bardzo ciekawe spotkanie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie,że kolejne spotkanie ❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger