Ryzykant i subtelny urok szmaragdów w mojej biblioteczce


W Afryce w końcu ubiegłego wieku pozostały jeszcze zakątki, w których poszukiwacze znajdowali skarby, awanturnicy – przygody, a myśliwy mógł nagle stać się łowną zwierzyną. Stan, ryzykując wszystkim, przebija się przez afrykański busz, bezdrzewne stoki Hindukuszu i kolumbijską selwę na szczyty międzynarodowego biznesu kamieni szlachetnych. W finansowej dżungli londyńskiego City musi odnaleźć właściwą drogę. Gdzie doprowadzi go kontrowersyjna osobowość i nietypowe poglądy? Czy szalony tryb życia i osobiste kłopoty wpłyną na jego karierę? Czy przetrwa wszystkie wyzwania?

W patronackiej recenzji najnowszej książki Andrzeja Śliwy napisałam, że lektura ta okazała się dobrym połączeniem wszechstronnej wiedzy autora, jaką czytelnicy poznali przy okazji jego wcześniejszych publikacji oraz swoistego pierwiastka przygody drzemiącego we krwi geologa. 


Z Andrzejem Śliwą
Polecam wam oczywiście bardzo gorąco tę awanturniczą powieść. Poznacie bowiem dzięki niej subtelny urok szmaragdów i nie tylko...


20 komentarzy:

 1. Chętnie poznałabym odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania :) Książka mogłaby przypaść mi do gustu. Lubię takie historie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka bardzo mi się podoba 🌸🌸

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej, jestem zainteresowana lekturą tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Autor wydaje się ciekawym człowiekiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje kolejnego ciekawego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Robisz dużą reklamę tej książce. Gratki za kolejny patronat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostaje mi pozazdrościć takiej pozycji w biblioteczce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że książkę dobrze się czyta i być może po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje, dla kogoś co czytanie to pasja to coś wspaniałego!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapala mi ta książka w pamięci przy okazji jak czytałam Twoją recenzje.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne i tajemnicze krajobrazy, pełna nieobliczalności i dzikości, a do tego charyzmatyczny i intrygujący bohater- to brzmi bardzo ciekawie. Tytuł już zapisany na liście, teraz tylko go ujarzmić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubie takie książki, więc ta pewnie tez zagości na mojej półce

  OdpowiedzUsuń
 13. "Ryzykant i subtelny urok szmaragdów" nie mogła mieć lepszego tytułu. To powieść awanturnicza, przygodowa, wciągająca i poniekąd skłaniająca do tego, by spakować plecak i ruszyć gdzieś na skraj świata. Andrzej Śliwa pisze obrazowo i fascynująco, więc pozostaje nam tylko przyłączyć się do Twoich poleceń. :) Świetna recenzja! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger