Zapraszam na spotkanie z Magdaleną KordelW wakacje nie zwalniam tempa, więc już dzisiaj chciałabym was zaprosić do łódzkiego Empiku w Manufakturze na spotkanie z Magdaleną Kordel, która opowie nam o swojej najnowszej powieści pt. "Antolka". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.
Magdalena Kordel
24 lipca, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Magdalena Kordel jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorek, która ma na swoim koncie m.in. takie bestsellery jak „Anioł do wynajęcia” i „Pejzaż z Aniołem”, a także serie: „Malownicze”, „Uroczysko”, „Wilczy dwór” i „Miasteczko”. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku i kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Do Łodzi przyjedzie w związku z premierą najnowszej książki pt. „Antolka” (Społeczny Instytut Wydawniczy Znak). Jest to opowieść o wakacyjnej podróży w nieznane, cudownych zachodach słońca nad mazurskimi jeziorami i dwojgu młodych ludzi, którzy z dnia na dzień stają się sobie coraz bliżsi. Czy kilka mazurskich dni okaże się czymś więcej niż wakacyjną przygodą? Podczas spotkania autorka opowie m.in. o niezwykłych ludziach i wyjątkowych miejscach, które zainspirowały ją do napisania nowej powieści.

Znacie książki Magdaleny Kordel?13 komentarzy:

 1. To na pewno będzie fantastyczna spotkanie. Czekam na relację. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również czekam na relację Wiolu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię prozę pani Kordel. Mam w swojej biblioteczce sporo jej książek. Szkoda, że znowu będę musiała opuścić tak wartościowe spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chetnie poszlabym na takie spotkanie, zycze samych milych wrazen i pozdrowienia dla obu Pan :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oj szkoda że mam tak daleko, wierzę że napewno będzie super spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że mieszkam trochę daleko od Łodzi ale z checia obejrzę relacje zdjęciowa u Ciebie na blogu.
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego dnia będę na obozie. Z chęcią przeczytam późniejszą relację.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie miałam jeszcze okazji poznać autorki. Żałuję, że Łódź to nie moje tereny :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestey wtedy będę w pracy i nie miałabym szansy wpaść. Mam blisko i zawsze sobie obiecuję, że kiedyś przyjdę na spotkanie, które prowadzisz , ale jakoś nigdy mi się to nie udaje :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety nie dam rady być, ale czekam na Twoją relację :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger